Wybierz region

Wybierz miasto

  Człuchów. Konkurs na świąteczną kartkę

  Autor: (stef)

  2004-11-08, Aktualizacja: 2004-12-17 21:13

  Święta po człuchowsku? - dlaczego nie. Właśnie ruszyła trzecia edycja konkursu na ozdobę choinkową i karty bożonarodzeniowe - z obowiązkowym elementem architektury powiatu.

  Święta po człuchowsku? - dlaczego nie. Właśnie ruszyła trzecia edycja konkursu na ozdobę choinkową i karty bożonarodzeniowe - z obowiązkowym elementem architektury powiatu. Konkurs jest otwarty dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz innych placówek wychowaczych z terenu powiatu. Każdy uczestnik może przedstawić 2 ozdoby choinkowe i 2 karty bożonarodzeniowe. Każda praca powinna posiadać umocowaną na stałe metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora, nazwą placówki, danymi opiekuna plastycznego i rokiem edycji konkursu. Maksymalny format kartki to A-5. Technika prac dowolna. Należy je przesyłać lub przekazać na adres: Muzeum Regionalne, ul. Wojska Polskiego 3, 77-300 Człuchów, tel. (059) 83 42 586. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 16 grudnia 2004 roku o godz. 15 w siedzibie muzeum. Najlepsze prace staną się własnością muzeum i zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

  Kartka z Człuchowa
  W sprzedaży są już kartki świąteczne z dwóch poprzednich edycji konkursu wykonane przez Agnieszkę Majewską, Martę Jakubowską i Ewelinę Stefańską z Człuchowa, Magdalenę Faryno i Magdalenę Wdowczyk z Gwieździna, Olgę Kaczmarską z Czarnego oraz Marzenę Recław i Mateusza Wrotniaka z Krzemieniewa.
  Kartki są do nabycia w Muzeum Regionalnym w Człuchowie i kiosku w Urzędzie Miejskim. Być może trafią też do pozostałych kiosków. Cena kartki to około 40 groszy.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)