Wybierz region

Wybierz miasto

  Człuchów. Nacinał w Allegro

  Autor: pif

  2004-11-16, Aktualizacja: 2004-12-17 21:05

  Człuchowska prokuratura umorzyła postępowanie przeciwko Grzegorzowi S., człuchowianinowi, który inkasował pieniądze za części rowerowe sprzedawane na aukcji internetowej Allegro, a nie zawsze wysyłał towar.

  Człuchowska prokuratura umorzyła postępowanie przeciwko Grzegorzowi S., człuchowianinowi, który inkasował pieniądze za części rowerowe sprzedawane na aukcji internetowej Allegro, a nie zawsze wysyłał towar. Jeden z poszkodowanych odwołał się już od tej decyzji do Prokuratury Okręgowej w Słupsku.
  - Grzegorz S. przedstawił pewne okoliczności na swoją obronę - wyjaśnia Jarosław Kurowski, prokurator prowadzący sprawę. - Nie byliśmy w stanie udowodnić, że w momencie gdy wystawiał towar i przyjmował pieniądze działał w złej wierze i nie zamierzał wysyłać towaru. W tym czasie nadal prowadził działalność handlową, miał jedynie przejściowe kłopoty. Na jego korzyść świadczy również to, że w trakcie naszego postępowania już uregulował sprawy z jedną czy dwiema osobami.
  To nie pierwsza podobna sprawa Grzegorza S. Przeciwko niemu toczyło się już postępowanie przed jednym z sądów w Wielkopolsce. Zapadł nawet wyrok - 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata pozbawienia wolności.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)