Wybierz region

Wybierz miasto

  Człuchów. Superdzieciak z Supernastolatką

  Autor: Stefania Gliwka

  2004-11-16, Aktualizacja: 2004-12-17 21:05

  Wcale nie chodzi o to, żeby dzieci były urodziwe, najważniejsze żeby miały ?to coś?. Pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu Super Dzieciak i Super Nastolatka zakończy się finałem w sierpniu 2005 roku, ale już teraz ...

  Wcale nie chodzi o to, żeby dzieci były urodziwe, najważniejsze żeby miały ?to coś?. Pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu Super Dzieciak i Super Nastolatka zakończy się finałem w sierpniu 2005 roku, ale już teraz organizatorzy rozglądają się za wyjątkowymi dziećmi. W niedzielę poszukiwali ich w Człuchowie.

  Szansę na tytuł Super Dzieciaka ma zostać każde dziecko w wieku od 2 do 11 lat, Supernastolatkiem młodzież do 17 lat. Warunkiem jest jednak przebrnięcie przez pierwszy, fotograficzny etap konkursu.
  - Bardzo ważna jest umiejętność współpracowania z fotografem i fotogeniczność - mówi Anna Filbrandt, dyrektor firmy Polstar Studio, organizującej eliminacje. - Bywa, że dzieci nie posiadają takich predyspozycji, ale zdarza się też, że to rodzice, którzy przychodzą ze swoimi pociechami są bardziej zamknięci i nieufni niż one.
  Dla każdego dziecka udział w eliminacjach był szansą spróbowania swoich sił przed obiektywem fotografa-profesjonalisty. Tym, którym nie uda się wejść do ścisłego finału, na pocieszenie pozostaje szansa zdobycia tytułu Superdzieciaka i Supernastolatka Województwa Pomorskiego lub... Człuchowa.
  Eliminacje trwać będą 10 miesięcy, znacznie prędzej poznamy Superdzieciaka i Supernastolatka Człuchowa.
  - Niczego się nie spodziewam, przyszedłem z córeczkami dla zabawy, właśnie przechodziłem i kolega zaproponował, żebym wszedł i zrobił zdjęcia dziewczynkom - mówi ojciec Nikoli i Sandry Zasackich, które też spróbowały, jak smakuje przygoda z obiektywem.

  Poszukiwany, poszukiwana


  W najbliższym czasie supernastolatka i superdzieciaki szukane będą:
  * W Miastku (w sobotę 20 bm. w godz. 11 - 18) w restauracji ?Zacisze? przy ul. Armii Krajowej 32
  * W Bytowie (w niedzielę 21 bm. w godz. 11 - 19) w restauracji ?Kaszubianka?, przy ul. Wojska Polskiego 26

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)