Wybierz region

Wybierz miasto

  Szukają nietuzinkowych maluchów

  Autor: (acz)

  2004-11-12, Aktualizacja: 2004-12-17 21:08

  Jesteś rodzicem superdzieciaka i chcesz, żeby dowiedziała się o tym cała Polska? Radzimy ci co zrobić: wybrać się 13 listopada ze swoją pociechą do chojnickiej restauracji Weronika.

  Jesteś rodzicem superdzieciaka i chcesz, żeby dowiedziała się o tym cała Polska? Radzimy ci co zrobić: wybrać się 13 listopada ze swoją pociechą do chojnickiej restauracji Weronika. Od 11 do 19 trwać tam będzie sesja fotograficzna najmłodszych, którą organizuje Polstar Studio z Tczewa. Jaki cel przyświeca organizatorom? Chcą w ciągu 10 miesięcy wybrać najfajniejsze w całym kraju dziecko i nastolatka. W kategorii pierwszej zmieszczą się maluchy od 2 do 12 lat, w drugiej do lat 17.
  - W czasie eliminacji będziemy wyszukiwać u Państwa pociech tych cech, które są dla nich największym atutem - zapowiadają.
  I nie chodzi im wcale o urodę. Bardziej liczą się takie cechy jak temperament, spontaniczność, umiejętność przebywania w grupie, itp. Więcej informacji o konkursie tczewskiego Polstaru na www. supermiss.pl. Zapraszamy.
  Patronat medialny nad konkursem sprawuje "Dziennik Bałtycki".

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)