Wybierz region

Wybierz miasto

  Zaszczep się przeci grypie

  Autor: (jog)

  2004-11-17, Aktualizacja: 2004-12-17 21:04

  Za jedyne 16 zł będzie można zaszczepić się przeciw grypie już od najbliższego czwartku w gdańskiej Klinice Medycznej Lux Med. Podobnie jak w roku ubiegłym tak i tej jesieni nasza gazeta wraz z firmą Lux Med organizuje ...

  Za jedyne 16 zł będzie można zaszczepić się przeciw grypie już od najbliższego czwartku w gdańskiej Klinice Medycznej Lux Med. Podobnie jak w roku ubiegłym tak i tej jesieni nasza gazeta wraz z firmą Lux Med organizuje akcję szczepień przeciw grypie po promocyjnej cenie. Aby skorzystać z tej okazji, wystarczy kupić "Dziennik Bałtycki" wraz z dodatkiem "Świat Zdrowia + moda + uroda" już w najbliższy czwartek.
  Na trzeciej stronie naszego zdrowotnego dodatku znajdziecie Państwo kupon. Wystarczy go okazać w Klinice Medycznej "Lux Med", a jej personel się wami zaopiekuje: lekarz pacjenta zbada, a pielęgniarka go zaszczepi.
  I wszystko to za 16 zł.
  Kto nie zdąży kupić gazety w najbliższy czwartek, może to zrobić w następny. Kupony będą ukazywać się w dodatku "Świat Zdrowia + moda + uroda" w kolejne czwartki:
  25 listopada, 2 i 9 grudnia.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.