Monitoring w Człuchowie był już pomocny w zatrzymaniu pijanego rowerzysty, czy sprawców pobicia, a teraz dzięki niemu człuchowscy policjanci złapali dwóch młodych mężczyzn, którzy... wypięli gołe pośladki do kamer.


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czasie ferii zimowych dwaj człuchowianie najwyraźniej chcieli pokazać w jak głębokim poważaniu mają policjantów. Obaj zdjęli spodnie i wystawili bowiem gołe pośladki do kamery, a podgląd na obraz z monitoringu mają policjanci z komendy powiatowej. Na nagraniu było również widać jak mężczyźni piją alkohol. Wypinanie się do kamer i picie w miejscu publicznym nie było jednak ich największym przewinieniem.


– To nie wystarczyło młodym mężczyznom szukającym wrażeń – mówi Alicje Ceitel, oficer prasowy KPP w Człuchowie. – Parę minut później zaatakowali mieszkańca Człuchowa i pobili go.


Policjanci kilka dni temu ustalili tożsamość mężczyzn. Okazali się nimi 21- i 23-letni mieszkańcy Człuchowa. Zostali przykładnie ukarani. Za wypięcie tyłków do kamery, zakłócanie porządku i picie alkoholu w miejscu publicznym obaj otrzymali mandaty na łączną kwotę 1500 zł. Dużo poważniejsze konsekwencje grożą im za pobicie. Za takie przestępstwo mogą trafić za kratki nawet na trzy lata.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: