W dzisiejszym odcinku „Dam i wieśniaczek. PL” w roli damy zaprezentuje się nam Marlena z Łomży oraz pochodząca z dolnośląskich Malczyc - Agnieszka. Co jeszcze czeka nas w programie?

W jutrzejszym odcinku „Dam i wieśniaczek. PL” w roli damy zaprezentuje się nam Marlena. Ma 28 lat i choć mieszka w Łomży, każdą wolną chwilę spędza w Warszawie. Najbardziej lubi warszawskie imprezy, na które robi częste wypady wraz z przyjaciółkami. Prowadzi świetnie prosperujący salon kosmetycznym, który pozwala jej na luksusowe życie. W jej szafie Marlena ma ponad 100 par butów, markowe torebki i warte kilka tysięcy złotych sukienki. Pewna siebie i emanująca pozytywnym nastawieniem Marlena zawsze osiąga to co chce. Mottem Marleny jest bycie "gotową na wszystko, zwłaszcza na luksus”. Nie przejmuje się tym, ile wydaje, bo na to zarabia. Teraz podda swoją dewizę trudnemu testowi. Czy zrozumie świat, w którym nieustanna praca i bieda to codzienność? Czy ambitna dama wpłynie na bierną postawę męża wieśniaczki?

Pochodząca z dolnośląskich Malczyc Agnieszka całe dnie poświęca piątce dzieci. W nielicznych, wolnych chwilach, planuje wymarzony ślub kościelny. Niestety skromny domowy budżet nie pozwala jej zrealizować tego marzenia. Agnieszka nigdy nie widziała dużego miasta i niewiele wie o życiu dam. Pobyt w Warszawie będzie dla niej przygodą życia. Podczas pobytu w stolicy Agnieszka będzie mogła pozbyć się wieloletniego kompleksu, ale czy się na to odważy? Czy wycofana Agnieszka odkryje przyjemność w latynoskim tańcu w ramionach przystojnego instruktora? Czy wypad do klubu doda jej odwagi?

Podczas finałowej kolacji dziewczyny opowiedzą sobie o swoich wrażeniach z zamiany. Jedna z nich odkryje, czego naprawdę jej brakuje w życiu. Czy znajdzie w sobie odwagę, by zrealizować marzenie?

Seriale polskie

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pablo (gość)

Noo, jeśli te dwie panie siedzące po prawej i lewej stronie "wieśniaczki" to tak zwane "damy" to świat staje na głowie...

antycep (gość)

Durny program,a dziennikarze opisujący tę głupotę jeszcze durniejsi.A najwięksi głupole to ci którzy toto gówno oglądają.