Już w piątek w Dzienniku Człuchowskim wywiad z nowym wójtem gminy Człuchów - Pawłem Gibczyńskim

Mam wrażenie, że poprzednia władza, moi poprzednicy, potraktowali urząd trochę jak piaskownicę z której zabiera się zabawki i wychodzi. Samorząd to jednak poważna sprawa, wymagająca zaangażowania mimo tego, że się przegrywa wybory - trzeba zachować się jak poważny człowiek – to fragment wywiadu z Pawłem Gibczyńskim, nowym wójtem gminy Człuchów, który opublikujemy w najbliższym wydaniu „Dziennika Człuchowskiego”
 Fot. Piotr Furtak

Od najbliższego piątku rozpoczniemy publikację cyklu wywiadów z nowymi wójtami z powiatu człuchowskiego. Co ich zaskoczyło po objęciu stanowiska, z jakimi największymi problemami musieli sobie radzić? - między innymi o to pytamy naszych rozmówców. W pierwszej kolejności publikujemy zapis rozmowy z nowym wójtem gminy Człuchów. Pytaliśmy go między innymi o sprawy kadrowe, współpracę z radnymi, inwestycje zaplanowane na rok 2019. Zapraszamy do lektury już w piątek, 11 stycznia.

Piotr Furtak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2019, 08:49

Ten Pan który lubi firmę APPLE i zrobił sobię licencję trenera za pieniądze gminne kiedy robił karierę w KORALU DĘBNICA

13.01.2019, 01:19

Może ktoś się zainteresuje pedofil..... z Polnicy, bo robi sobie co chce....

12.01.2019, 18:02

To prawda. Kultura osobista i takt nie były najmocniejszą stroną poprzedników.

12.01.2019, 17:58

Jak tam audyt po wyprowadzeniu zabawek z piaskownicy? Był czy nie było? Gruba kreska, okrągły stół czy wnioski?

12.01.2019, 17:53

Dajcie może ludzie sto dni spokoju jak to się robi po wyborach do parlamentu. Chociaż jak to niecierpliwi popaprańcy mają w zwyczaju, chcą tu i teraz, a mieli na wszystko 30 lat wolnej Polski.

12.01.2019, 16:22

Gdzie rozwiązanie problemu z oświetleniem drogi do Poltarexu w Polnicy.Sprawa zamieciona pod dywan...

11.01.2019, 22:59

Psy szczekają karawana jedzie dalej , pozdrawiam PANIE PAWLE i róbcie swoje 😄

11.01.2019, 22:06

Panie Kubalewski.Te zalosne komentarze smierdza Panem

11.01.2019, 20:53

A co z tym lustrem na zakręcie w Kiełpinie? Miliony nie kosztuje.

11.01.2019, 20:16

Panie Pawle zanim sie wskoczy na gleboka wode to trzeba umiec plywac, a nie mowic, ze sie umie ;) Drobna roznica, a jednak zasadnicza.

11.01.2019, 17:53

Panie Kubalewski, juz po wyborach...

11.01.2019, 17:52

Przede wszystkim czekamy na efekty w Polnicy, I pozdro szfagier...

11.01.2019, 13:57

W kampanii wyborczej twierdzil Pan, ze wszystko w Gminie jest prowadzone zle i Pan wie jak to naprawic. Coz sie nagle zmienilo???? Zderzenie rzeczywistosci z pustymi przechwalkami wystraszylo Pana I zaczelo sie szukanie kozlow ofiarnych? Piekny styl, nie ma co... Pan Marciniak pracowal dla gminy prawie 30 lat I kozlow ofiarnych nie szukal. Po tym czasie ma prawo odpoczywac na emeryturze I bardzo nieelegancko z Pana strony zaklocac jest mu spokoj. Skoro twierdzil Pan w kampanii, ze jest tak swietnie przygotowany do roli wojta, to czekamy na efekty tych umiejetnosci

11.01.2019, 13:25

Ludzie nic nie wiecie a krytykujecie. Sami weźcie się do roboty a nie krytykujecie. Spójrzcie obiektywnie jak można po miesiącu mieć już efekty pracy. Chyba, że któryś z Was jest rzemieślnikiem i kładzie np. płytki w łazience to efekty są, prawie od razu. A co do poprzedniej władzy to nowy Wójt ma rację. Jak można dobrze powiedzieć o kimś kto nawet nie przekazał gminy. Zainteresowani dobrze wiedzą o czym mówię.
Powodzenia Wójcie bardzo dobrze Pan zaczął.

11.01.2019, 12:35

Brzydki charakter musi mieć ten młody Wójt skoro nie szanuje poprzednika i tak się wypowiada. W ten sposób nie szanuje też mieszkańców którzy na niego nie glosowali. Jak mozna byc takim niewychowanym?

11.01.2019, 12:33

Mam wrażenie, że poprzednia władza, moi poprzednicy, potraktowali urząd trochę jak piaskownicę z której zabiera się zabawki i wychodzi. Samorząd to jednak poważna sprawa, wymagająca zaangażowania mimo tego, że się przegrywa wybory - trzeba zachować się jak poważny człowiek – to fragment wywiadu z Pawłem Gibczyńskim, nowym wójtem gminy Człuchów, który opublikujemy w najbliższym wydaniu „Dziennika Człuchowskiego”

Dobre...odchodząc z poprzedniej pracy zachował się p. Gibczyński jak poważny człowiek? Z tego co wiem potraktował jak piaskownicę

11.01.2019, 11:16

Czekamy na zmiany bo naprawde sa one konieczne i to nie tylko w ZGK. Tyle lat czekalismy i widzimy w koncu swiatlo w tunelu. Powodzenia

11.01.2019, 10:16

No na razie pierwsza "pozytywna" zmiana to utworzenie nowego kosztownego bezsensownego etatu kierowniczego w ZGK. A Ile będą płacić z 6 tys. ? A może 7 tyś.? Tyle lat sobie radzili bez kierownika od wody a tu nagle taka pilna potrzeba....
Ciekawe co za super fachowiec tam będzie zatrudniony? Nic tylko czekać na podwyżkę cen wody i sciekow. No bo jakoś muszą to sfinansować. Mieszkańcy przecież zapłacą.
Obstawiamy Kamila. Są inne propozycje?

11.01.2019, 09:40

Nie wiadomo czy wysłać husteczki czy pampersy dla nowego wójta. Nie płacz synku tylko bierz się do roboty. Emeryci czekają na te bezpłatne leki obiecane w kampanii. Coś w tej sprawie się ruszyło? Na razie to tyko powielasz to co robił Marciniak z Kubalewskim. Brakuje pomysłów, hejt był dobry w wyborach.

11.01.2019, 06:58

Panie Arku już pana nikt nie wybierze

10.01.2019, 20:35

A może zamiast narzekać pora wziąć się do roboty, bo jak na razie efektów pracy nowego pana wójta nie widać.

10.01.2019, 16:44

Jeszcze tu kurfa wrócimy ze szfagrem

10.01.2019, 14:36

Jeszcze tu wrócimy ze szwagrem

10.01.2019, 14:16

Każdy tak pitoli jak wygra wybory, poczekamy do przegranych wyborów przez pana wójta.