(© W. Faryno)

Zbliża się koniec roku – czas pomyśleć o kalendarzu. Tradycyjnie przygotowujemy się do stworzenia jego lokalnego wydania, które potem dołączymy do naszej gazety. Tradycyjnie też zapraszamy do jego tworzenia Czytelników. Czekamy na Wasze zdjęcia, wykonanych na terenie powiatu człuchowskiego - obrazujące cztery pory roku. Najciekawsze opublikujemy w kalendarzach powiatowych, jakie ukażą się wraz z Dziennikiem Bałtyckim pod koniec grudnia.

Zdjęcia wybrane będą przez redakcyjne jury, w skład którego wejdą m.in fotoreporterzy i fotowydawcy. Uwaga, w tym roku nie będzie głosowania w internecie! Warto jednak powalczyć o nagrody specjalne. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć z całego województwa jury wybierze 3 najlepsze. Ich autorzy otrzymają dodatkową nagrodę - trzydniowy pobyt (dwa noclegi) dla dwóch osób w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze.

Zdjęcia do Kalendarza 2018" można zgłaszać za pośrednictwem specjalnej zakładki na stronie:
Dodaj zdjęcia do kalendarza 2018

Uwaga! Zgłoszenie powinno zawierać:
- co najmniej jedno zdjęcie prezentujące miejsce w powiecie (jedna osoba może wysłać nie więcej jak jedno zgłoszenie, z maksymalną liczbą 8 zdjęć). Prosimy o zdjęcia poziome o rozdzielczości 300 dpi i wielkości podstawy 30 cm).
- nazwę miejsca zgłaszanego do plebiscytu
- porę roku, jaką przedstawia zdjęcie
- imię i nazwisko kandydata oraz kontaktowy numer tel.(do wiadomości redakcji)
- oświadczenie, że posiada się prawa autorskie do danego zdjęcia.
- na akceptację zdjęć redakcja ma 72 godziny.
Na zdjęcia czekamy od 9 października do 20 listopada.

Konkursy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!