Niedawno w Bydgoszczy odbyła się pierwsza z cyklu konferencji konsultacyjnych w sprawie programu „Mieszkanie Plus". Przy tej okazji poznaliśmy szczegóły dotyczące tego, kto będzie mógł w pierwszej kolejności ubiegać się o najem lokalu w ramach „Mieszkania Plus". Kliknij w zdjęcie, aby przejść do raportu.


Dom

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

@&¥ (gość) (Pomorzanin )

Pan Zbyniu pomimo pełnej władzy nad prokuraturą i sądami plus jakoś nie daje rady z tą celą plus. Nie zastanawia cię to? Cela plus się szykuje, ale dla ignorantów konstytucji, zachowujących się jak okupanci.

Mieszkaniec Pucka (gość)

Polskie warunki : 5 dzieci, rodzice nie pracują utrzymują się z 500+ niebieska karta, zasiłki z opieki GRATULACJE MACIE MIESZKANIE Kto wymyśla takie warunki??? Idą wybory, trzeba liczyć na głosy??? Dajcie takim których stać na utrzymanie mieszkania, a nie sytuacja że po roku czasu z nowych mieszkań zrobią się slamsy. W Pucku oddany budynek na 10 lutego, miasto wybudowało i jak wygląda klatka schodowa???tragedia. W moim bloku po 20 latach lepiej wyglądała niż tam. A ciekawe czy miasto Puck będzie brało udział w programie???Działek ma sporo żeby się wykazać, zróbcie coś dla mieszkańców a później się Wam zwróci. Pozdrawiam