Policja chce, żebyś był jak Kulson. Sprawdziliśmy ile możesz zarobić i jak dostać tę pracę

W ostatnich dniach prawdziwą furorę w mediach zrobił Kulson, czyli jeden z funkcjonariuszy stołecznej policji, o którym zrobiło się głośno podczas zabezpieczania Marszu Niepodległości. Komendy Policji co kilka tygodni przypominają o naborze do swoich szeregów i wykorzystują sławę swojego pracownika, rekrutując hasłem "Dołącz do drużyny Kulsona". Kto może się zgłosić i ile będzie zarabiał, jeśli zostanie przyjęty? Przygotowaliśmy dla was raport, który odpowie na wszystkie pytania. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w zdjęcie.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.01.2018, 08:39

A co na siłę ich zatrudnili jak im żle to w Biedronce płacą więcej i nie trzeba nadstawiać karku.

15.12.2017, 10:15

Tak narzekają na policję to jak coś się dzieje po co wzywacie ,nie wzywajcie skoro policja wam nie potrzebna.Najlepiej to ujadać.Za śmieszne pensje pracują a kark nadstawiają.Dla tych którzy narzekają na policję niech sami do niej wstąpią a wtedy zobaczymy jak to jest różowo

29.11.2017, 11:31

Kulson= Idiota i tyle

28.11.2017, 08:25

Że też Policja nie zainteresuje się "anonimowym redaktorkiem" i jego trollami, kłamliwą jazdą i propagandą rodem z Goebbelsa. Wizerunek ma się jeden.

27.11.2017, 08:01

Jestem pod wrażeniem. Doprowadzili do tego, że bycie policjantem jest takim samym obciachem jak bycie ZOMOwcem za komuny. I to nie jest "wina PiS" alb "wina PO". Policjanci osiągnęli to długoletnią i wytężoną pracą u podstaw niezależnie od rządzących. Lenistwo, mędziarstwo, mentalne dresiarstwo i zwyczajna bandyterka chłopców i dziewczynek w niebieskich i czarnych mundurkach w końcu przyniosła efekty. BRAWO!

25.11.2017, 18:51

A CZY TEN KULSON TO POLICJANT ZE STAROGARDU -GD. DYŻURNY I RADNY GMINY TCZEW GDZIEŚ GO WIDZIAŁEM CHYBA JAK MNIE NIE MYLĄ OCZY TO W SĄDACH GDZIE PRZEGRYWA SPRAWY KTÓRE SAM ZAWIADAMIA COŚ MU NIE IDZIE .

22.11.2017, 15:07

Ten łysy z zębami na wieżchu z Tczewskiej to prawdziwy kulson

20.11.2017, 12:33

Kulson vs konfetti vs śmierć Stachowiaka. Jaki szefostwo mswia takie kadry. Od głowy to leci. Pilnujcie się.

20.11.2017, 12:30

Zgrabnie ujęte.

20.11.2017, 09:55

A kłamać i naiwnie manipulować też w milicji uczą? Tak prostackiego chwytu jak z rzekomym Kulsonem dawno nie widziałem. Żenujący poziom.

20.11.2017, 01:41

Z OSTATNIEJ CHWILI: Jak poinformowała komenda stołeczna policji, nielegalną demonstrację Obywateli RP w dniu 11 listopada 2017 roku zabezpieczali aspiranci:
Kulson
Tychujson
Wdupęjebson
Zarazciprzypierdolson
Leżećmituszmatson
Wypierdalajzpolskson
Doizraelson
Sukolewackason
Dogazuson
Przykurwićcipedalson
oraz
Nowak.

19.11.2017, 08:55

Nie, on tylko caryce uważa. Poniżej nie schodzi. Więc ta kandydatura Suskiego jak znalazł.

18.11.2017, 22:27

Bul, tłumoku, bul, co ty, gajowego Brąka nie szanójeż?

18.11.2017, 19:49

Ból - uczucie, gdy widzisz półgłówka, z którym tak bardzo nikt nie chce gadać, że dobrowolnie wyjawia myśli pierwszemu lepszemu.
Ból - uczucie, gdy widzisz jak pieski podłej zmiany same się wygryzą.

18.11.2017, 16:47

W Rumi jest jeden [kulson ] w blaszaku ale pozostało mu tylko jeden rok wszyscy z partii [PO] są od odstawienia w cieniu na czele z KULSONEM MICHAŁEM PASIECZNYM !!!!

18.11.2017, 11:49

Za waszym Bulem chodziła suflerka, tylko że Gamoń był za tępy żeby to co mu do ucha szeptała powtórzyć i pewnie dlatego zakonnicę w ciąży na pasch półgłówek przejechał! :o)

18.11.2017, 11:31

A kto myślący chce służyć w ZOMO?To formacja dla miernot i nieudaczników.

18.11.2017, 00:39

Ten wasz śmieszny prezydent miał potrzebę podzielenia się z pierwszym, który do niego zagadał na ulicy i opowiedzenia o ubeku Antku. Co to jeszcze dodawać. I smieszno i straszno.

17.11.2017, 21:13

A SB-ckie media tak kłamały w sprawie Kulsona.
Barwo Kulson

17.11.2017, 21:07

No sorry, ale żeby czytelnika od k... wyzywać?