W ostatnich dniach prawdziwą furorę w mediach zrobił Kulson, czyli jeden z funkcjonariuszy stołecznej policji, o którym zrobiło się głośno podczas zabezpieczania Marszu Niepodległości. Komendy Policji co kilka tygodni przypominają o naborze do swoich szeregów i wykorzystują sławę swojego pracownika, rekrutując hasłem "Dołącz do drużyny Kulsona". Kto może się zgłosić i ile będzie zarabiał, jeśli zostanie przyjęty? Przygotowaliśmy dla was raport, który odpowie na wszystkie pytania. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w zdjęcie.


Praca

Komentarze (20)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

olek (gość)

A co na siłę ich zatrudnili jak im żle to w Biedronce płacą więcej i nie trzeba nadstawiać karku.

ola (gość)

Tak narzekają na policję to jak coś się dzieje po co wzywacie ,nie wzywajcie skoro policja wam nie potrzebna.Najlepiej to ujadać.Za śmieszne pensje pracują a kark nadstawiają.Dla tych którzy narzekają na policję niech sami do niej wstąpią a wtedy zobaczymy jak to jest różowo

to wszystko (gość)

Że też Policja nie zainteresuje się "anonimowym redaktorkiem" i jego trollami, kłamliwą jazdą i propagandą rodem z Goebbelsa. Wizerunek ma się jeden.

xaxaxa (gość)

Jestem pod wrażeniem. Doprowadzili do tego, że bycie policjantem jest takim samym obciachem jak bycie ZOMOwcem za komuny. I to nie jest "wina PiS" alb "wina PO". Policjanci osiągnęli to długoletnią i wytężoną pracą u podstaw niezależnie od rządzących. Lenistwo, mędziarstwo, mentalne dresiarstwo i zwyczajna bandyterka chłopców i dziewczynek w niebieskich i czarnych mundurkach w końcu przyniosła efekty. BRAWO!

KATOLIK PRZED WOJENNY (gość) (Ya)

A CZY TEN KULSON TO POLICJANT ZE STAROGARDU -GD. DYŻURNY I RADNY GMINY TCZEW GDZIEŚ GO WIDZIAŁEM CHYBA JAK MNIE NIE MYLĄ OCZY TO W SĄDACH GDZIE PRZEGRYWA SPRAWY KTÓRE SAM ZAWIADAMIA COŚ MU NIE IDZIE .

marchewka prosto z pola nieopryskiwana (gość) (felek)

Kulson vs konfetti vs śmierć Stachowiaka. Jaki szefostwo mswia takie kadry. Od głowy to leci. Pilnujcie się.

felek (gość)

A kłamać i naiwnie manipulować też w milicji uczą? Tak prostackiego chwytu jak z rzekomym Kulsonem dawno nie widziałem. Żenujący poziom.

kulfon (gość)

Z OSTATNIEJ CHWILI: Jak poinformowała komenda stołeczna policji, nielegalną demonstrację Obywateli RP w dniu 11 listopada 2017 roku zabezpieczali aspiranci:
Kulson
Tychujson
Wdupęjebson
Zarazciprzypierdolson
Leżećmituszmatson
Wypierdalajzpolskson
Doizraelson
Sukolewackason
Dogazuson
Przykurwićcipedalson
oraz
Nowak.

Darek (gość) (Ikcednas)

Ból - uczucie, gdy widzisz półgłówka, z którym tak bardzo nikt nie chce gadać, że dobrowolnie wyjawia myśli pierwszemu lepszemu.
Ból - uczucie, gdy widzisz jak pieski podłej zmiany same się wygryzą.

Stowarzyszenie efas !!!!

W Rumi jest jeden [kulson ] w blaszaku ale pozostało mu tylko jeden rok wszyscy z partii [PO] są od odstawienia w cieniu na czele z KULSONEM MICHAŁEM PASIECZNYM !!!!