Prezydent Andrzej Duda we wtorek, 8 stycznia przyjedzie do Człuchowa i spotka się z mieszkańcami

Prezydent Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Człuchowa już w najbliższy wtorek. Spotkanie będzie otwarte i tak naprawdę uczestniczyć w nim będzie mógł każdy. Trzeba się jednak liczyć z tym, że hala sportowa przy ulicy Szkolnej w Człuchowie ma ograniczoną pojemność. Organizatorzy szacują, że w spotkaniu z prezydentem będzie mogło uczestniczyć około 500 osób.

Prezydencka wizyta nie będzie miała wyjątkowego, okazjonalnego charakteru. Andrzej Duda jeszcze podczas kampanii wyborczej zapowiedział, że podczas swojej kadencji przynajmniej raz odwiedzi każdy polski powiat i właśnie dlatego pojawi się również w Człuchowie.
W spotkaniu z prezydentem może uczestniczyć każdy.
- Trzeba się jednak liczyć z kontrolami przy wejściu na halę, gdzie będzie odbywało się spotkanie - mówi Dorota Cieplińska, która z ramienia człuchowskiego UM odpowiada za przebieg wizyty. - Wejść na halę będzie można od godziny 16. Szacujemy, że w spotkaniu będzie mogło uczestniczyć około 500 osób. W przypadku większego zainteresowania może się okazać, że ci którzy przyjdą później, nie wejdą do środka.
Przed spotkaniem w hali sportowej, które rozpocznie się o godzinie 17, prezydent spotka się z człuchowskimi samorządowcami. Będzie to jednak spotkanie zamknięte, w którym uczestniczyć będą osoby zaproszone przez gospodarza, czyli burmistrza Człuchowa.
A jak ma przebiegać spotkanie z mieszkańcami?
- Będzie to standardowe spotkanie z mieszkańcami - mówi Katarzyna Gierłatowska z Biura Prasowego Prezydenta RP. - Rozpocznie się ono wystąpieniem gospodarza, w tym przypadku burmistrza Człuchowa. Następnie wystąpienie prezydenta, a później jest czas na spotkania z mieszkańcami. Pan prezydent będzie podchodził do mieszkańców. Będzie to czas na uścisk dłoni, krótką rozmowę, zrobienie sobie zdjęcia...
Spotkanie ma potrwać około 60-75 minut. We wtorek będzie to jedyne podobne spotkanie prezydenta.
W ubiegłym roku Andrzej Duda odwiedził między innymi Rytel i Suszek, oraz inne miejsca, które ucierpiały podczas nawałnicy w sierpniu 2017 roku. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego właśnie spotkania.

Piotr Furtak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2019, 00:03

Ja zadam 250btys zl zadośćuczynienia i nic nie chce przyzac osoba ktora nie szanuje praw osob niepełnosprawnych

17.01.2019, 00:01

Ja co 2 tyg zadam zadośćuczynienia za lamnia praw osob nieplnosrawnych od kiku lat pisze pismo.o.spotkanie

08.01.2019, 13:32

Ostatni raz przedstawiciel tej rangi, wolnego Państwa Polskiego, był w naszym mieście chyba przed rozbiorami :)

06.01.2019, 13:35

Szogunat się poddał :)

06.01.2019, 13:31

Panie Prezydencie. Witamy w Człuchowie majestat RP.

06.01.2019, 13:26

Sekta Bolków z Więcborka już krzyczy OTUA.... Z Chojnic wiedźmy walą ze świeczkamy. Już kopcą chochoły po nocach, szpile wbijają w szmaciane lalki... Co to będzie, co to będzie? Głucho wszędzie cicho wszędzie. Co za średniowiecze... Ciemnoto i sieroto postprlowska. Prezydent twojego państwa przyjeżdża i to chyba pierwszy raz w twojej historii. Czas na Relax.

06.01.2019, 10:23

W latach 70tych mieliśmy już takiego który dużo jeździł ,no i wyjeździł , no chyba że po jakieś indywidualne przepowiednie z czego znany jest Człuchów. Pozdrowienia dla prezydenta

05.01.2019, 20:11

A on tu po co ??? Znowu naobiecywac a później udać że nic się nie wie ,

05.01.2019, 10:06

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę kim jest A. Duda........najlepiej wychodzi mu podpisywanie ustaw niezgodnych z Konstytucją RP. Domyślam się, że władze powiatowe oraz sam burmistrz go do Człuchowa nie zapraszali.

05.01.2019, 00:40

Referendum w sprawie konstytucji kwiczy.
Lekarz i dentysta w każdej szkole.
Bezpłatne przedszkola.
Pomoc dla osób mających kredyty we frankach szwajcarskich - przewalutowanie ich po kursie z momentu brania kredytu.
Obniżenie podatku CIT z 19 do 15 proc. dla najmniejszych przedsiębiorstw, które stworzą co najmniej trzy miejsca pracy.
Odbudowa polskiego przemysłu, szczególnie stoczniowego.
Wycofanie się z paktu klimatycznego, który wprowadza obowiązek redukcji zanieczyszczeń z przemysłu kraju.
NFZ do likwidacji.
Przegrany Trybunał.
Przegrany bój o Konstytucję.
Przegrane weto i Sąd Najwyższy.
Duda nie dał rady tym obietnicom. T- uważa że dotrzymuje słowa.Reklamy tu Dudzie nie zrobisz.Myśleć i wtedy pisać.

04.01.2019, 20:30

Co obiecał tak też zrobi. Pierwszy chyba prezydent który dotrzymuje słowa.