Siódmy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” pokaże, że wszystkie dotychczasowe zadania, z którymi mierzyły się uczestniczki, nie były takie trudne. Prawdziwy problem pojawi się teraz, kiedy dziewczyny będą miały stanąć przed obiektywem aparatu bez makijażu i pełnej stylizacji, a nawet… całkiem nago. Najpierw jednak przygotują się do tego wyzwania pod okiem trenerów. Efekty ich pracy już w środę, 18 października o 20:40 w Polsacie.


Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Natalia Nykiel

Teraz puszyste, a wcześniej grube, heh . Każdy ma prawo żyć i dążyć do swoich marzeń. Nie jest tak, że one się obżerają dlatego tak wyglądają. Dużo mówią geny no i oczywiście choroby.
A zmieniając temat byliście na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017? Ja nigdy nie zapomnę tegorocznej gali Mocni w Biznesie. Wyniki konkursu na stronie FB wydarzenia,