Ktoś nie wierzy że Człuchów jest piękny? Zapraszamy do oglądania zdjęć miasta z lotu ptaka. Fotografie wykonane były w lipcu br. Pochodzą z zasobów Urzędu Miejskiego w Człuchowie. W naszej galerii prezentujemy część z ponad 800 zdjęć.

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

TITO (gość)

TOTALNY ROZPIŹDZIEL URBANISTYCZNY. ZA JAJA WYWIESIŁBYM WSZYSTKICH MIEJSCOWYCH URBANISTÓW KILKA POKOLEŃ WSTECZ.

simba (gość)

skarb jest ukryty pod kamieniem w parku. na kamieniu jest wyżłobiony x mówie wam. kamien jest na drodze x

Gerhard (gość)

Ukrytego Skarbu w Czluchowie jeszcze nikt nieodnalazl-duzo czasu jeszcze uplynie aby szczescie sie spelnilo.

Norbert (gość)

stare domy ul.Dlugej wyburzone-a starej gwardi Czluchowskiej mlodziezy juz niema ,czesc za granica a duzo na cmentarzu spoczywa w spokoju.Malo z nich zostalo.

Mimoza (gość) (anuszka)

Bardzo piękny jest teraz Człuchów zawsze był piękny nawet w latach 50-tych. Zawsze szumiały cicho jeziora i romantycznie wiał wiatr. Zawsze pochylała się nad parkiem i błękitną taflą jezior smukła czerwona wieża , strzegła jezior i mieszkańców miasta. Tutaj nie tylko jest pięknie ale i szczęście roztacza swoje zapachy i barwy.

wawa (gość)

jak się już od wielu lat nie mieszka w Człuchowie to takie zdjęcia przywołują miłe chwile :) piękne to nasze miasteczko