Średnie zarobki w Polsce rosną z miesiąca na miesiąc. W październiku 2016 było to 4,3 tys. zł miesięcznie. O takiej pensji większość Polaków może jedynie pomarzyć. Główny Urząd Statystyczny podał kwotę, którą najczęściej zarabiają pracownicy w Polsce. Jest ponad dwa razy niższa niż średnia krajowa. Zaskakujących danych jest jednak więcej. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do raportu.


Praca

Komentarze (25)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

duck (gość)

Chopie! 30 miliardów ojro wyparowało i albo więcej by żyło się swojaczkom lepiej

piotr (gość) (Kaszeby to pozostałości po Bismarku tffuu)

Jak jesteś taki bohater to miej odwagę podać Twoje dane a nie zachowuj się jak anonimowy prymityw bo na szczęście anonimowość się skończyła i organy ścigania ustalą Cię bez problemu. Raczej nie jesteś prawdziwym Polakiem. BARDZO CHĘTNIE SIĘ Z TOBĄ SPOTKAM I POROZMAWIAM. Podam nr. tel 511231323. Będę dochodził praw na drodze prawnej. Jeżeli brak Ci odwagi do kontaktu i ujawnienia swoich danych to oświadczam że zgłaszam doniesienie do Prokuratora o ściganie z urzędu, paragrafu nie będę Ci podawał bo sądząc po wpisie i tak nie masz o tym pojęcia. Pozdrawiam

JoDonek (gość)

A przez ostatnie osiem lat było zupełnie odwrotnie? Śłednia była 4100, ale większość ("żondowa") zarabiała o wiele więcej? I komu to przeszkadzało?:0 ))))))

JoAntek (gość)

Co z wrakiem ze Smoleńska. Nasz PiS rządzi dwa lata a Ruskie nadal nie chcą go oddać!
A przecież było obiecane!
A co do zarobków - jak nasi kradną to nie złodziejstwo tylko uczciwa rekompensata za 8 lat w opozycji!

Endek (gość)

Jak Pani Sadurska z PiS zarabia 90 tys miesięcznie, a 45 mieszkających obok niej normalnych pracowników, którzy nie są przy pisowskim żłobie zarabia po 2300 - to średnio wychodzi im po 4 tysi.
Dobra Zmiana (?)

123 (gość)

Trzeba wsadzić głowę do piekarnika a nogi do lodówki i wyjdzie całkiem przyzwoita średnia temperaturka .