(© Fot. PSP Chojnice)

Nie żyje osiemnastoletni mieszkaniec powiatu człuchowskiego, jedna z ofiar wypadku, który miał miejsce w poniedziałek, 7 maja w Nieżychowicach koło Chojnic. W wypadku ranne zostały trzy osoby. Niestety lekarze przegrali walkę o życie młodego mieszkańca gminy Człuchów.

Do wypadku doszło około godz. 20 na drodze nr 212. Dziewiętnastolatek, mieszkaniec powiatu człuchowskiego kierujący volkswagenem golfem jechał od strony Chojnic w kierunku Doręgowic. Na jednym z zakrętów zjechał na pobocze, samochód uderzył w barierkę ochronną i w drzewo. Troje uczestników zdarzenia samodzielnie opuściło samochód, najciężej ranny osiemnastolatek został uwolniony dopiero przez strażaków. Ze szpitala w Chojnicach śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano go do szpitala w Gdańsku. Ranne w wypadku zostały jeszcze dwie osoby podróżujące golfem. Jedynie dziewczyna, jedna z pasażerek samochodu nie wymagała hospitalizacji.
- Niestety w niedzielę najpoważniej ranny w wypadku mężczyzna zmarł – mówi Justyna Przytarska, oficer prasowy chojnickiej policji. - Taką informacje przekazano nam za pośrednictwem Prokuratury Rejonowej w Chojnicach.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!