Dodaj zdjęcie profilowe

avatarm.wozniak

Człuchów

praca -opiekun w żłobku CZŁUCHÓW

2016-04-07 13:04:39

Stowarzyszenie Pozytywne Żłobki poszukuje kandydatów na stanowisko opiekun w żłobku

Miejsce pracy: żłobek nr 47 Pozytywnych Inicjatyw w Człuchowie

Wymagania:

· Przygotowanie pedagogiczne z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich lub licencjackich):

o pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,

o pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

o edukacja elementarna i terapia pedagogiczna /nauczaniem języka angielskiego

o pedagogika rewalidacyjna z wczesnym wspomaganiem rozwoju

· wykształcenie średnie + kurs "opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" - 280h

Obowiązki:

· opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego;

· planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka

· prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka;

· kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków;

· nawiązywanie i utrzymywanie uczuciowego kontaktu emocjonalnego z dzieckiem;

· zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka;

· wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.;

· czuwanie nad zgodnym z normami żywieniowymi odżywianiem dziecka;

· obserwowanie stanu zdrowia dziecka;

· udzielanie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej;

· współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka;

· prowadzenie dokumentacji zajęć prowadzonych z dziećmi.

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie

· umowę zlecenia

· pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą stażu uprasza się o przesłanie CV jak również wszelkich zapytań drogą mailową na adres: Małgorzata Woźniak [email protected] Małgorzata Szura [email protected] Tel. 604413004

Jesteś na profilu m.wozniak - stronie mieszkańca miasta Człuchów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj