Trefl wygrał z AZS Koszalin i prowadzi w play-offach [zdjęcia]

kamila_sojka
Pierwszy mecz w fazie play-off dla Trefla. Sopocianie wygrali u siebie 81:72 z AZS Koszalin.

Początkowo mecz był bardzo wyrównany, pierwszą kwartę minalnie wygrał AZS, drugą czterema oczkami Trefl, a trzecią tylko jednym punktem. O przewadze zdecydowała ostatnia kwarta i walka do końca drużyny z Sopotu.

Trefl wygrał ostatecznie spotkanie z Koszalinem 81:72. Najwięcej punktów zdobył Sime Sprajla, spędzając na pakiecie 26 minut. Dużą liczbę punktów zdobyli także Filip Dylewicz (16) oraz Michał Michalak (13).

Następne spotkaniem z AZS Koszalin już w najbliższy wtorek, 30 kwietnia, o godzinie 18.30 w Ergo Arenie.

Trefl Sopot 81:72 AZS Koszalin

(20:21, 21:17, 19:18, 21:16)

Trefl: Spralja 20, Dylewicz 16, Michalak 13, Turner 11, Davis 9, Harrington 9, Waczyński 3, Looby 0, Dąbrowski 0, Brembly 0, Jaśkiewicz 0.

AZS Koszalin: Harris 19, Wiśniewski 12, Leończyk 12, Henry 12, Mielczarek 8, Wołoszyn 6, Milicić 3, Jones 0, Śpica 0, Gibaszek 0, Bigus 0, Bieg 0.