Chrobry-Głogów - Drutex-Bytovia 3:3 (2:1). Zespół Kafarskiego znów podzielił się punktami z rywalem

Drutex-Bytovia
Drutex-Bytovia zremisowała wyjazdowe spotkanie z Chrobrym Głogów 3:3. Do szatni piłkarze schodzili przy stanie 2:1 dla miejscowych.

Pierwszy do bramki w tym meczu trafił Janusz Surdykowski, który w 19 minucie gry wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. Gospodarze szybko odrobili jednak straty i przejęli inicjatywę w grze. Jeszcze podczas pierwszej połowy podopiecznym Ireneusza Mamrota udało się wyjść na prowadzenie.

Przeczytaj również o nowym autobusie Drutex-Bytovii

W 54 minucie prowadzenie czarno-pomarańczowych podwyższył Łukasz Szczepaniak. Kiedy wydawało się, że jest już "po meczu" piłkarze z Bytowa strzelili dwie bramki. W 59 minucie Michał Rzuchowski, a w 76 Mateusz Klichowicz. Mecz zakończył się remisem podziałem punktów.