Czarnieńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego. Julia Kaszyńska już liderem Cladding Louvres Ligi Kobiet

Dariusz Stanecki
Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego
Panie z Cladding Louvres Ligi Kobiet są już na wysokości dziesiątej kolejki!

W tejże kolejce mieliśmy bardzo ciekawe widowisko z udziałem aktualnej liderki Julii Kaszyńskiej a Rozalii Zając Mozol. Pierwszy set to bardzo zacięty pojedynek, w którym było wszystko co najlepsze w tenisie. Przyznam że już dawno nie oglądałem tak dobrego tenisa w wykonaniu pań. W tiebraeku więcej zimnej głowy zachowała Julia i wygrała pierwszego seta. Nie zraziło to a może i nawet zdopingowało Rozalie do jeszcze lepszej gry. Tak tez się stało Rozalia wygrała tego seta do trzech. Mamy 1-1 w setach i blisko 2 godziny gry. W trzecim secie do stanu 4-4 walka był bardzo wyrównana, ale w końcówce więcej sił zachowała Julia i wygrała całe spotkanie. Julia Kaszyńska – Rozalia Zając Mozol 2-1 (7-6,3-6,6-4).

W pozostałych meczach faworytki do podium nie napracowały się ze swoimi przeciwniczkami. Padły rezultaty.