Człuchów. Amatorska liga siatkarzy

deef
Zwycięstwem nad Politologią/Szczepan zespół LKS Prime-Food Brda Przechlewo zapewnił sobie tytuł wicemistrza ligi.
Na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek Człuchowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej mężczyzn niewiadomą jest już tylko obsada trzeciego miejsca.

Tytuł mistrzowski po rocznej przerwie wrócił do Opla/Telmax, którego nie udało się dotychczas pokonać żadnej z drużyn uczestniczących w tegorocznej edycji ligi. Drugie miejsce po sobotniej wygranej z Politologią/Szczepan 3:0 (w setach do 14, 20 i 22 punktów) zapewnił sobie LKS Prime-Food Brda Przechlewo.
W drugim sobotnim meczu spotkały się drużyny walczące o trzecie miejsce - SdN Chojnice i zeszłoroczny mistrz, Poldanor Koczała. Niespodziewanie, ale i zasłużenie zwyciężyli chojniczanie, którzy nie oddali Poldanorowi ani jednego seta. W ostatnim meczu Opel/Telmax przypięczętował zdobyty już tytuł, zwycięstwem 3:0 w spotkaniu z LZS Sławęcin. Ostatnie mecze rundy rewanżowej odbędą się w najbliższą sobotę, 11 marca br.
- Na ostatnią kolejkę ligi zapraszamy wszystkich mieszkańców - mówi Robert Dębski, kapitan Opla/Telmax Człuchów. - Emocji na pewno nie zabraknie.
O godz. 15 LZS Sławęcin zagra z zespołem z Przechlewa, o godz. 16.30 Politologia/Szczepan zmierzy się z chojniczanami, a na zakończenie o godz. 18 - mecz Poldanor Koczała - Opel/Telmax Człuchów. Szansę na podium mają jeszcze trzy drużyny posiadające identyczny dorobek punktowy: Politologia/Szczepan, SdN Chojnice i właśnie Poldanor Koczała. Dwa pierwsze zespoły zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.