Uczniowie człuchowskiego ogólniaka świetnie bawili się podczas organizowanego po raz pierwszy w szkole Festiwalu Talentów. Młodzi ludzie udowadniali, że poza nauką mają zainteresowania, którymi warto się pochwalić. Na scenie prezentowali się zresztą nie tylko uczniowie. Z gitarą wystąpił również Wojciech Podgórski, wicedyrektor szkoły. Wspólnie z Maciejem Klikiem rozpoczął festiwal od mocnego uderzenia. Na scenie prezentowały się głównie wokalistki, ale był również taniec, sztuki walki, a nawet poezja.Podczas festiwalu można było oglądać prace plastyczne przygotowane przez uczniów, zdjęcia przez nich robione, kolekcję breloczków... Na koniec festiwalu natomiast do zabawy włączyła się publika biorąc udział we flash mobie.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maka Paka (gość)

Mogli jeszcze pokazać siostrę Noemi i jej egzorcystę, jak diabły wyrzuca z opętanej osoby. Cwiczenia były przeciez juz w bibliotece LO. Teraz czas wyjsc na wielką scenę!