Człuchów. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Cross Człuchowski

Beata Gliwka
arch. CMKL
W ostatnią sobotę (9 marca) po raz pierwszy w Człuchowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z województwa pomorskiego i kujawsko- pomorskiego. Dziewczęta rywalizowały na 1500m i 2500,a chłopcy na 2000m i 3000m. Odbyły się także biegi dodatkowe w ramach Crossu Człuchowskiego.

W ramach MMM w biegach przełajowych Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny zajął drużynowo 3 miejsce zdobywając 8 pkt. Wgrała Olimpia Grudziądz – 10 pkt., drugie miejsce zajął Talex Borzytuchom – 9pkt.
- Zajęcie 1 miejsca było bardzo blisko, ponieważ nie wystartowały wszystkie zawodniczki z naszego klubu - mówi Grzegorz Bodziak, trener CMKL.

Organizatorami Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Crossu Człuchowskiego było MSiT, Pomorska Federacja Sportu, Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Człuchowie i Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny.
Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc przy sprawnym przeprowadzeniu zawodów.

Następne biegi przełajowe na plaży odbędą się 26.03. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, a 11.04.2013r. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Obie imprezy odbędą się w ramach rywalizacji szkół organizowanych przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Wyniki biegów:

MMM w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

MĘŻCZYŹNI
2 km przełaje młodzicy

Bieg 1/ 1
1 GINTER Leszek 98-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM 6:30.9
2 LISOWSKI Dominik 98-03-26 LKS Zantyr Sztum POM 6:33.0
3 JAŚNIEWSKI Daniel 99-01-09 UKS Dwójka Pelplin POM 6:33.3
4 SZCZYGIEŁ Sebastian 98-01-01 LLKS Smętowo Graniczne POM 6:34.8
5 PRZYGUCKI Dawid 98-07-14 SKLA Słupsk POM 6:41.2
6 MIELEWCZYK Kamil 98-08-12 MLKS Baszta Bytów POM 6:41.2
7 MOKWA Karol 99-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO 6:44.4
8 DĄBROWSKI Stanisław 99-02-11 KKL Rodło Kwidzyn POM 6:45.5
9 WROŃSKI Mateusz 98-02-03 MLKS Baszta Bytów POM 6:46.9
10 BISKUP Marcin 99-07-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 6:52.8
11 ROBÓTKA Bartosz 98-07-21 UKB Szubin KPO 6:54.4
12 CYMANN Maciej 98-03-27 KS Wejher Wejherowo POM 6:58.4
13 LIGMAN Michał 99-06-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7:13.1
14 LISEWSKI Paweł 99-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 7:15.8
15 WOJCIECHOWSKI Kamil 99-02-22 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7:16.7
16 KOŁACZYŃSKI Radosław 98-03-28 SKLA Słupsk POM 7:18.3
17 JUREWICZ Jakub 99-01-01 LKS Zantyr Sztum POM 7:18.7
18 LATOS Jakub 99-05-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7:21.7
19 ZIEGERT Norbert 98-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM 7:35.4
20 BOKSAN Kamil 99-09-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM 7:37.5
21 ŁOSIN Dawid 98-09-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 7:41.2
22 LESZCZYŃSKI Mateusz 99-03-19 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 8:32.7
23 BAJUR Patryk 98-07-15 SKS Sokół Malbork POM 8:43.1
24 WALERYN Dominik 99-07-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO 9:14.3

3 km przełaje juniorzy młodsi
Bieg PK 1/ 1
1 BŁASZCZYK Patryk 96-10-22 LKS Jantar Ustka POM 9:17.3
2 JOST Zbigniew 96-03-14 KKL Rodło Kwidzyn POM 9:24.9
3 MRÓZ Cezary 96-07-23 LKS Vectra Włocławek KPO 9:30.4
4 OBECNY Mateusz 97-04-12 CMKL Człuchów POM 9:38.9
5 SOWIŃSKI Patryk 96-05-04 MKS Sambor Tczew POM 9:49.8
6 KARWIŃSKI Michał 96-06-13 LKS Zantyr Sztum POM 9:56.4
7 SERAFINOWSKI Dominik 96-01-12 ULKS Talex Borzytuchom POM 9:59.1
8 EBEL Grzegorz 97-11-28 UKS Neptun Rokity POM 9:59.8
9 TOMASZEWSKI Jakub 97-03-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO 10:11.5
10 RUSS Radosław 96-04-05 KS Wda Świecie KPO 10:20.5
11 MARCHLIK Kasjan 97-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO 10:21.8
12 KLONOWSKI Adrian 97-01-08 LKS Vectra Włocławek KPO 10:22.9
13 BERLIŃSKI Mariusz 97-01-23 ULKS Talex Borzytuchom POM 10:26.0
14 BUŁAJ Rafał 97-10-01 LKS Zantyr Sztum POM 10:26.1
15 KOPECKI Michał 96-03-06 LKS Zantyr Sztum POM 10:32.1
16 DZIENNIAK Mikołaj 97-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM 10:33.2
17 SZWAJKOWSKI Bartosz 97-07-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 10.33.8
18 KROTLA Bartłomiej 97-08-19 CMKL Człuchów POM 10:34.1
19 CHABOWSKI Maciej 97-01-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 10:36.2
20 BOROWSKI Krystian 96-01-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 10:37.9
21 MROŻEK Filip 97-05-20 UKS Wiking Rychnowy POM 10:39.4
22 KOZAK Jakub 97-05-12 MMKS Gdańsk POM 10:40.5
23 GRUDZIECKI Radosław 97-01-11 KKL Rodło Kwidzyn POM 10:44.8
24 SZULC Kacper 97-12-01 ULKS Talex Borzytuchom POM 10:48.5
25 SERKOWSKI Patryk 97-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM 10:52.3
26 MIELEWCZYK Dawid 97-07-07 MLKS Baszta Bytów POM 10:53.6
27 LEWANDOWSKI Aleks 96-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 10:56.6
28 SZALA Wojciech 96-01-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 10:58.4
29 WIRKUS Patryk 97-03-17 UKS Wiking Rychnowy POM 10:58.7
30 TOMAS Marek 97-10-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 10:59.1
31 WIŚNIEWSKI Paweł 96-05-31 KS Wda Świecie KPO 10:59.7
32 STRUPIŃSKI Adam 96-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM 11::0.53
33 PAWŁOWSKI Mateusz 97-01-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 11:17.1
34 DRONKA Daniel 97-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO 11:18.7
35 PASZKO Wojciech 97-04-30 MLKS Baszta Bytów POM 11:23.8
36 GINTER Jonasz 96-12-01 MLKS Baszta Bytów POM 11:24.1
37 KOSECKI Kacper 97-03-20 SKLA Sopot POM 11:27.9
38 DEREŃ Dominik 97-10-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 11:35.8
39 WANDA Mateusz 97-07-17 CMKL Człuchów POM 12:05.3
40 RUCIŃSKI Szymon 97-06-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 12:15.7
41 KACZMAREK Damian 97-03-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 12:33.3
OTTO Jakub 97-01-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO DNF

3 km przełaje młodzicy
Bieg 1/ 1
1 JANKOWSKI Radosław 98-10-13 MLKS Baszta Bytów POM 10:08.6
2 GAJOS Mateusz 98-01-07 MMKS Gdańsk POM 10:22.7
3 GLEBOW Dominik 98-01-01 MMKS Gdańsk POM 10:25.2
4 JEDWABNIK Dawid 98-01-22 LLKS Smętowo Graniczne POM 10:26.7
5 SIERADZKI Patryk 98-10-06 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 10:40.38
6 KOPECKI Marcin 99-01-01 LKS Zantyr Sztum POM 10:43.1
7 SZYSZKA Michał 99-06-04 CMKL Człuchów POM 10:43.9
8 WARCZAK Konrad 98-08-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO 10:48.8
9 PRZEPIÓRKA Łukasz 98-03-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM 10:49.1
10 BAJUR Bartosz 98-07-15 SKS Sokół Malbork POM 10:58.3
11 NIECKARZ Aleksander 98-01-01 SKS Sokół Malbork POM 11:12.3
12 CZAPLA Patryk 98-07-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 11:14.3
13 BARANOWSKI Mikołaj 99-06-21 KS Wejher Wejherowo POM 11:17.6
14 WESTFAL Dariusz 99-01-01 LKS Zantyr Sztum POM 11:17.9
15 KRAJEWSKI Dominik 99-08-29 UKS Czapla Białe Błota KPO 11:24.2
16 SINICKI Bartosz 99-01-01 LKS Zantyr Sztum POM 11:24.9
17 DUDKIEWICZ Mateusz 99-04-16 CMKL Człuchów POM 11:25.2
18 BUKOWSKI Paweł 99-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM 11:37.4
19 CAŁA Mateusz 98-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM 12:15.2
20 MACIĄG Krzysztof 99-08-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 12:59.1
21 URTNOWSKI Kacper 99-01-26 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 13:33.3

KOBIETY
1.5 km przełaje młodziczki

Bieg 1/ 1
1 OSIOWY Weronika 98-10-21 CMKL Człuchów POM 5:27.8
2 WOSZCZYK Karolina 98-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM 5:28.1
3 KUTZA Kinga 98-05-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO 5:34.5
4 BULCZAK Natalia 98-03-26 LKS Mila Kamienica Królewska POM 5:39.8
5 MARCZYK Dominika 98-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM 5:47.1
6 BULCZAK Sylwia 99-12-12 LKS Mila Kamienica Królewska POM 5:47.6
7 KALISZ Patrycja 98-02-09 SKLA Słupsk POM 5:47.9
8 KOHNKE Daria 98-01-01 UKS Jedynka Reda POM 5:51.6
9 WASKOWSKA Alicja 98-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO 6:01.6
10 WALCZAK Aleksandra 99-10-15 MUKL Brodnica KPO 6:06.9
11 GONERA Patrycja 98-09-25 MLKS Baszta Bytów POM 6:13.1
12 KATOLIK Klementyna 99-03-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 6:18.5
13 FELCZAK Kinga 99-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM 6:40.2
14 RONOWSKA Aleksandra 99-12-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO 6:49.5
15 STRUPIŃSKA Mariola 99-07-01 LKB im. Braci Petk Lębork POM 6:52.8
16 NOWOCIEŃSKA Aleksandra 99-10-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO 6:53.8
CHOJNACKA Agata 99-02-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO DNF

2 km przełaje juniorki młodsze
Bieg PK 1/ 1
1 GOSTOMCZYK Ewelina 96-08-09 UKS Wiking Rychnowy POM 7:08.2
2 BAUMGART Weronika 97-07-28 LUKS Pomorzanin Serock KPO 7:11.2
3 MAIK Daria 97-08-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7:11.7
4 NIEĆKO Martyna 97-09-18 UKS Jedynka Reda POM 7:20.7
5 KOWALSKA Michalina 97-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO 7:22.7
6 WIŚNIEWSKA Magdalena 96-12-23 KKL Rodło Kwidzyn POM 7:25.9
7 TREDER Patrycja 97-06-29 ULKS Talex Borzytuchom POM 7:30.6
8 NITZKA Sabina 96-06-13 UKS Wiking Rychnowy POM 7:43.4
9 STOLTMAN Marta 97-10-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 7:43.6
10 JASIŃSKA Anna 97-08-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO 7:48.2
11 ADAMCZYK Małgorzata 96-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM 7:48.5
12 SWAKOWSKA Marta 96-08-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 7:53.7
13 PŁACHTA Weronika 96-07-06 MUKL Brodnica KPO 7:54.9
14 WASILUK Agata 97-11-08 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 8:03.3
15 SOŁTYS Karolina 97-11-26 GKS Olimpia Grudziądz KPO 8:06.4
16 SAZON Emilia 97-02-06 ULKS Talex Borzytuchom POM 8:09.3
17 GLANDER Sandra 97-11-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM 8:11.9
18 LYPP Justyna 97-07-21 KKL Rodło Kwidzyn POM 8:13.4
19 GARBOŚ Magdalena 97-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM 8:22.8
20 ZIĘTARSKA Sandra 96-10-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO 8:31.8
21 JABŁOŃSKA Aneta 96-09-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 8:36.4
22 BAUMGART Wiktoria 97-07-28 LUKS Pomorzanin Serock KPO 8:36.9
23 ZIÓŁKOWSKA Kinga 97-07-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO 8:52.9
24 STRÓŻYŃSKA Justyna 97-09-26 UKB Szubin KPO 8:54.7
25 KOWALEWSKA Martyna 97-07-18 UKB Szubin KPO 8:57.2
26 STRUPIŃSKA Natalia 97-05-21 LKB im. Braci Petk Lębork POM 9:13.6
27 MRÓWCZYŃSKA Dominika 97-10-19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM 10:56.3

2.5 km przełaje młodziczki
Bieg 1/ 1
1 MEGGER Eliza 99-09-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO 9:59.8
2 DRYGALSKA Zuzanna 99-04-27 CMKL Człuchów POM 10:03.5
3 GRALAK Anna 98-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM 10:04.4
4 SZEMELA Wiktoria 98-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM 10:05.4
5 PASZKI Ewelina 98-05-23 MLKS Baszta Bytów POM 10:21.3
6 PUSTUŁKA Weronika 98-01-23 KUKS Remus Kościerzyna POM 10:23.1
7 PAWŁOWSKA Aleksandra 99-08-30 CMKL Człuchów POM 10:34.6
8 SÓJKA Klaudia 99-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM 10:46.9
9 GRZYBOWSKA Natalia 99-07-09 UKS Czapla Białe Błota KPO 10:55.1
10 STĘPIEŃ Karolina 99-12-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO 11:12.4
11 TOMAS Agnieszka 99-09-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 11:27.8
12 KUMKOWSKA Klaudia 99-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 11:32.
13 KOWALEWSKA Magda 99-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM 11:44.4
14 GABRYSZEWSKA Kinga 99-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO 12:47.9
15 KARWOWSKA Weronika 99-04-09 UKB Szubin KPO 13:52.3
GOŁĘBIEWSKA Eliza 98-05-12 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO DNF

Wyniki Crossu Człuchowskiego

Dziewczęta 2002/03
1. Frączyk Natalia 2002 SP Przechlewo 2:30,89
2. Kaiser Jagoda UKB Szubin 2:34,82
3. Osiowy Marcelina 2003 CMKL Człuchów 2:36,31
4. Felikowska Natalia 2002 SP nr 1 Kościerzyna 2:41,61
5. Sieg Weronika 2002 CMKL Człuchów 2:42,68
6. Stanisławska Olga 2002 ZSP Konarzyny 2:45,89
7. Sas Martyna 2002 SP Przechlewo 2:46,17
8. Wróblewska Zofia 2002 ZSP Konarzyny 2:46,87
9. Czapiewska Daria 2003 MKS Chojniczanka 2:48,54
10. Miszczuk Daria 2002 CMKL Człuchów 2:49,11
11. Gwiazda Zuzanna 2002 CMKL Człuchów 2:49,60
12. Markiewicz Julia 2003 CMKL Człuchów 2:54,92
13. Sas Alicja 2003 SP Przechlewo 2:56,58
14. Skobel Kinga 2002 CMKL Człuchów 3:02,17
15. Szczerba Dominika 2002 ZS Rokity 3:07,54
16. Barczykowska Martyna 2002 SP nr 3 Nakło n/Notecią 3:24,83
17. Nitka Karolina 2004 SP nr 3 Nakło n/Notecią 3:31,55
18. Petelska Wiktoria 2002 CMKL Człuchów 3:34,41
19. Laskowska Wiktoria 2002 CMKL Człuchów 3:38,85
20. Beger Agnieszka 2002 CMKL Człuchów 3:41,48
21. Wytrążek Zuzanna 2002 CMKL Człuchów 3,48,92
22. Zabłocka Michalina 2002 CMKL Człuchów 3:57,19

Chłopcy rocznik 2002/03
1. Szczerba Mikołaj ZP Rokity 2:30,80
2. Jończyk Oliwier 2002 Talex Borzytuchom 2:32,20
3. Cynka Wiktor 2002 SP 1 Kościerzyna 2:33,65
4. Driwa Przemysław 2002 ZS Rokity 2:37,08
5. Buczma Jan 2002 ZSS Człuchów 2:40,25
6. Czaja Szymon 2002 ZSS Człuchów 2:42,52
7. Obłąk Filip 2002 CMKL Człuchów 2:45,88
8. Dobbek Karol 2002 CMKL Człuchów 2:47,18
9. Lemańczyk Fabian 2002 SP Borowy Młyn 2:51,22
10. Jażdżewski Kamil 2002 CMKL Człuchów 3:00,42
11. Homme Jakub 2002 CMKL Człuchów 3:02,99
12. Zawada Szymon 2002 CMKL Człuchów 3:03,83
13. Durawa Kacper 2002 Talex Borzytuchom 3:06,21
14. Kwaśniak Jakub 2002 CMKL Człuchów 3:16,25
15. Maciukiewicz Mikołaj 2002 CMKL Człuchów 3:19,17
16. Chodorski Mateusz 2002 CMKL Człuchów 3:20,42
17. Marszałkowski Mirosław 2002 ZS Rokity 3:23,32
18. Janta-Lipiński Maciek 2002 Talex Borzytuchom 3:40,47
19. Mickiewicz Kamil 2002 CMKL Człuchów 4:57,74

Dziewczęta rocznik 2000/01
1. Felskowska Martyna 2000 Remus Kościerzyna 3:25,67
2. Strupińska Renata 2000 LKB Braci Petk Lębork 3:30,41
3. Grębowska Sylwia 2000 KKL Rodło Kwidzyn 3:37,07
4. Górska Martyna 2001 CMKL Człuchów 3:42,44
5. Karnaś Katarzyna 2001 UKS „Czapla” Białe Błota 3:45,34
6. Szumska Wiktoria 2000 SP 4 w Redzie 3:46,69
7. Kemuś Monika MKS Chojniczanka 3:47,41
8. Fijał Amelia 2000 PSP Lubiechowo 3:49,23
9. Mazurek Zuzanna 2000 MLKS Nadwiślanin Chełmno 3:52,26
10. Westfal Natalia 2001 CMKL Człuchów 3:55,69
11. Migora Aleksandra 2000 UKS Wiking Rychnowy 3:56,36
12. Kazimierska Klaudia 2000 Vectra Włocławek 3:57,59
13. Krause Wiktoria 2001 UKS Wiking Rychnowy 3:58,26
14. Latański Zuzanna 2001 MLKS Nadwiślanin Chełmno 4:02,68
15. Kowalska Kasia 2000 SP nr 3 Nakło n/Notecią 4:05,56
16. Łobocka Agata 2000 MKS Chojniczanka 4:06,25
17. Gostomczyk Agnieszka 2000 ZSP Konarzyny 4:08,21
18. Zkrzewska Sara 2000 UKS Wiking Rychnowy 4:09,21
19. Kowalska Małgorzata 2000 CMKL Człuchów 4:12,66
20. Ołów Magdalena 2001 CMKL Człuchów 4:14,02
21. Durawa Izabela 2000 Talex Borzytuchom 4:21,26
22. Kowalik Alicja 2000 SP Przechlewo 4:23,35
23. Kaźmierczak Anna SP Przechlewo 4:23,84
24. Gliwka Iza 2000 ZSS Człuchów 4:39,28
25. Marasz Adriana 2000 CMKL Człuchów 4:40,42
26. Mróz Zofia 2000 SP 2 Nakło n/Notecią 4:43,37
27. Łabędź Martyna 2001 CMKL Człuchów 4:48,47
28. Ruszkowska Beata 2000 CMKL Człuchów 5:01,31
29. Korba Klaudia 2000 CMKL Człuchów 5:45,16

Chłopcy rocznik 2000/01
1. Groth Patryk 2000 GKS Żukowo 5:14,28
2. Kryzel Damian 2000 Talex Borzytuchom 5:29,34
3. Lemańczyk Dominik 2000 ZSP Konarzyny 5:36,18
4. Szulc Hubert 2000 Borowy Młyn 5:37,01
5. Trzebiatowski Kewin 2000 Remus Kościerzyna 5:46,51
6. Struniawski Jakub 2001 Talex Borzytuchom 5:47,52
7. Gołębiewski Tomasz 2000 UKS Wiking Rychnowy 5:48,78
8. Lewandowski Patryk 2000 MLKS Nadwiślanin Chełmno 5:52,59
9. Wirkus Kacper 2000 UKS Wiking Rychnowy 5:55,31
10. Landowski Jakub 2001 CMKL Człuchów 5:58,39
11. Pawłowski Bartek 2001 Talex Borzytuchom 6:01,24
12. Rzeźnicki Adrian 2001 Talex Borzytuchom 6:02,32
13. Brzeski Adrian 2000 ZS Rokity 6:10,47
14. Gabryś Szymon 2000 MLKS Nadwiślanin Chełmno 6:11,49
15. Jarząbkowski Dawid 2000 MLKS Nadwiślanin Chełmno 6:12,49
16. Niedźwiecki Dominik 2001 Remus Kościerzyna 6:15,80
17. Krzemiński Mikołaj 2001 SP 4 Nakło n/Notecią 6:18,88
18. Tkacz Jakub 2001 CMKL Człuchów 6:20,09
19. Antoszewski Kacper 2000 GKS Olimpia Grudziądz 6:20,67
20. Miszk Mariusz 2001 ZS Rokity 6:23,67
21. Szmurło Dominik 2001 CMKL Człuchów 6: 26,41
22. Całkowski Jakub 2001 CMKL Człuchów 6:28,67
23. Lewiński Konrad 2001 UKS Wiking Rychnowy 6:33,52
24. Kowalczyk Szymon SP Nakło n/Notecią 6:36,28
25. Paluch Wojciech 2000 CMKL Człuchów 6:38,65
26. Wirkus Jakub 2001 ZSP Konarzyny 6:41,97
27. Krzemiński 2001 SP 4 Nakło n/Notecią 6:49,15
28. Brzozowski 2001 SP 4 Nakło n/Notecią 6:56,89
29. Szuchowski Konrad 2001 Vectra Włocławek 8:03,02
30. Bajdor Sebastian 2000 CMKL Człuchów 8:04,78
31. Beger Mateusz 2001 CMKL Człuchów 8:06,77

Ile zarabiają reprezentanci Polski ?Najwięcej Szczęsny i Lew

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3