Człuchów. Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych

Sylwia Cisoń
W Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej od grudnia do marca rozegrane zostały trzy turnieje.

W kategorii dziewcząt, w klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce i 19 pkt. zdobył Zespół Szkół Sportowych Człuchów 19 pkt., za nim uplasował się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Człuchów 17 pkt. i kolejno: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Czarne 15 pkt., Zespół Szkół Technicznych Człuchów 9 pkt., Zespół Szkół Agrobiznesu Człuchów 9 pkt. W kategorii chłopców, w klasyfikacji końcowej zwycięzcą okazał się Zespół Szkół Sportowych Człuchów 24 pkt., na drugim miejscu znalazł się Zespół Szkół Agrobiznesu Człuchów 20 pkt. , na trzecim - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Człuchów 18 pkt., na czwartym - Zespół Szkół Technicznych Człuchów 14 pkt. sety 7:21 i na piątym Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Czarne 14 pkt. Sety 4:21. Mistrzowie Powiatu wezmą udział w półfinałach Mistrzostw Wojewódzkich, które rozegrane zostaną w hali Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie. Chłopcy zagrają 22.03.2013 początek godz. 10., natomiast dziewczęta 25.03.2013 początek godz. 10.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie