Człuchów. Opel nadal prowadzi

deef
Zespół SdN Chojnice w ostatnią sobotę był skuteczniejszy od Politologii/Szczepan, którą pokonał 3:2.
Sporo emocji zafundowali kibicom zawodnicy rywalizujący w Człuchowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej mężczyzn. W pierwszym meczu zmierzyli się weterani z SdN Chojnice i Politologii/ Szczepan.

Sporo emocji zafundowali kibicom zawodnicy rywalizujący w Człuchowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej mężczyzn. W pierwszym meczu zmierzyli się weterani z SdN Chojnice i Politologii/ Szczepan. Dwa pierwsze sety rozstrzygnęli na swoją korzyść człuchowianie do 23 i 20 punktów. Niestety po porażce w trzecim secie, nie zdołali wygrać już żadnego i ze stanu 2: 0 zrobiło się 2: 3. Obie drużyny wiele punktów zdobywały po błędach przeciwnika, zarówno w zagrywce, jak i w ataku, nie ustrzegły się też błędów taktycznych. Znów nie udało się wygrać żadnego seta zespołowi ze Sławęcina. Wyraźna przewaga przechlewian pozwoliła im zdobyć dwa punkty bez straty seta. To zwycięstwo oraz niespodziewana porażka Politologii/Szczepan dała przechlewianom awans na drugie miejsce w tabeli. Najbardziej emocjonujący pojedynek rozegrały jednak zespoły Poldanoru Koczała i Opla/Telmax Człuchów. Opel zwyciężył wprawdzie 3:1, ale był to chyba pierwszy mecz, w którym ten zespół wygrał nie mając przewagi. W pierwszym secie zasłużenie wygrała Koczała. W drugim karta się odwróciła, zwyciężył Opel. Był to jednak jedyny set, w którym to zwycięzcy meczu byli niekwestionowanymi królami parkietu. W pozostałych dwóch setach koczalan opuściło po prostu szczęście.
Wyniki: SdN Chojnice- Politologia/Szczepan 3: 2,
Prime-Food- LZS Sławęcin 3: 0,
Poldanor- Opel/Telmax 1: 3,
Kolejna runda spotkań odbędzie się w najbliższą sobotę. Mecze rozpoczną się o zwykłych porach, pierwszy o 15.00. Zagrają: Prime-Food Przechlewo z Poldanorem Koczała, LZS Sławęcin z Politologią/Szczepan oraz Opel/Telmax z SdN Chojnice.