Człuchów. Piłka siatkowa. Lider zwiększa przewagę

deef
Opel/Telmax zdecydowanie wygrał z SdN Chojnice.
Rozpoczęła się runda rewanżowa Człuchowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej mężczyzn. Wszystkie trzy sobotnie mecze zakończyły się jednakowym wynikiem - 3:0.

Rozpoczęła się runda rewanżowa Człuchowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej mężczyzn. Wszystkie trzy sobotnie mecze zakończyły się jednakowym wynikiem - 3:0. Zaskoczeniem z pewnością jest porażka Poldanoru Koczała z Prime-Foodem Brda Przechlewo. Przechlewianie od połowy drugiego seta byli zmuszeni grać bez rozgrywającego, ponieważ kontuzji doznał Piotr Muchowski. Koczalanie nie byli jednak tego dnia w najlepszej dyspozycji. Dzięki temu zwycięstwu zespół Prime-Food Brda umocnił się na pozycji wicelidera. Bezsprzecznie królowała na boisku również Politologia/Szczepan w meczu z LZS Sławęcin. Tylko w pierwszym secie Sławęcin "ugrał" 20 punktów, w pozostałych było już gorzej. Na zakończenie Opel/Telmax nie dał szans grającemu w piątkę zespołowi z Chojnic. W szeregach Opla/Telmax regularnie już grają młodzi zawodnicy, co wcale nie przeszkadza w wygrywaniu. Opel/Telmax wygrał również 3:0 w zaległym meczu z Politologią/Szczepan, który odbył się dwa dni przed omawianą kolejką. Kolejne mecze w lidze siatkówki już jutro, jak zwykle od godz. 15.
W materiale sprzed tygodnia znalazł się błąd. Mecz Prime-Food Brda Przechlewo z LZS Sławęcin nie odbył się, ponieważ drużyna ze Sławęcina nie przyjechała. Zainteresowanych przepraszamy, a Czytelnikom dziękujemy za czujność.