(© B. Gliwka)

W najbliższą sobotę 10 czerwca od godz. 16.30 w Miejskim domu Kultury w Człuchowie oglądać będzie można pokaz wszystkich grup tanecznych działających w szkole tańca Dancemania oraz w pracowni tanecznej MDK. Wszystkie grupy prowadzi instruktorka Marzena Jodłowska -Przyszlak.

- Wystąpią: Dzieci z grup początkujących Dance Kids 5-6 lat oraz 7-8 lat, młodzież z grupy Dance Young 9-14 lat oraz grupy bardziej doświadczone: Luźny Skład, Switch i Re-Flex. Na scenie nie zabraknie też dorosłych. Swój pokaz dadzą zumbowiczki, oraz panie z nowopowstałej grupy Ladies Styl - taniec dla kobiet. Zaprezentują nam takie style jak salsa, bachata oraz belly dance. Dzieci i młodzież będą zaś prezentować głównie formy uliczne tj. hip-hop oraz dancehal. Zapraszamy – mówi instruktorka.

Imprezy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!