Górnik Zabrze - Arka Gdynia. Oceniamy piłkarzy żółto-niebieskich za ten mecz

Szymon Szadurski
Błąd przy rzucie karnym, błędy przy kryciu. "Złamał" linię spalonego w sytuacji, kiedy Angulo strzelił bramkę. Tak z pewnością grać nie można. Na plus zaliczyć można mu za to, że zablokował na początku pierwszej połowy groźny strzał Wolsztyńskiego. Gdyby nie to, Arka prawdopodobnie już po niespełna 50 minutach przegrywałaby 0:1. Arkadiusz Gola
Piłkarze Arka Gdynia nie mieli nic do powiedzenia na boisku w drugim po przerwie zimowej meczu PKO BP Ekstraklasy. Żółto-niebiescy zaprezentowali się fatalnie i przegrali z Górnikiem w Zabrzu 0:2 (0:0). Oceniamy zawodników i trenera za ten mecz.