Gwardia Koszalin - Koral Dębnica 4:2

Michał Piepiorka
O dużym pechu mogą mówić zawodnicy Korala Dębnica. Zespół trenera Łukasza Pietraszaka było równorzędnym rywalem dla Gwardii, ale przegrał w Koszalinie.

Mecz ustawiła bramka, którą gospodarze strzelili już w 3. minucie. Na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Jacek Magdziński i Gwardia spokojnie kontrolowała mecz.
Koral odpowiedział w 35. minucie golem Piotra Kwietniewskiego, który pokonał swojego byłego kolegę z Chojniczanki, Mateusz Szafrańskiego.
Nie całe 20 minut po przerwie drużyna z Koszalina znowu odskoczyła dębniczanom na dwa gole. Mateusza Kucia pokonał Adrian Rutkowski.
Goście znowu strzelili kontaktową bramkę, ale trafienie Daniela Fabicha było ostatnim dla Korala. Wynik meczu na 4:2 dla Gwardii ustalił Paweł Nowacki.

Gwardia Koszalin - Koral Dębnica 4:2 (2:1)
Bramki:
1:0 Maciej Stańczyk (3), 2:0 Jacek Magdziński (30 karny), 2:1 Piotr Kwietniewski (35), 3:1 Adrian Rutkowski (64), 3:2 Daniel Fabich (74), 4:2 Paweł Nowacki (90)
Koral: Kuć - Steinborn, Wolański, Zawierowski, Stanios (70 Bulwan) - Adamczyk (60 WęglińskiI), Trzebiński, Gołuński, Fabich - Wirkus, Kwietniewski (82 Wachnik)