IV liga. Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 2:0

Piotr Furtak
IV liga. Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 2:0. Po serii siedmiu porażek, piłkarze Sokoła Wyczechy w końcu zarobili 3 punkty. W przedostatniej kolejce rozgrywek IV ligi przed zimową przerwą, ograli Gedanię Gdańsk 2:0.

Obie bramki padły po przerwie, a ich autorami byli Maciej Jaroszyński i Karol Dołgowski. Co ważne, już w pierwszej odsłonie sobotniego meczu, to gospodarze stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowych w starciu z wyżej notowanym i bardziej doświadczonym rywalem. Przyjezdni tak naprawdę w tej części spotkania zagrozili Sokołowi tylko raz. Mimo wygranej, sytuacja zespołu z Wyczech w tabeli nie jest komfortowa. Beniaminek z gminy Czarne z dorobkiem 11 punktów zajmuje 16 miejsce w tabeli. W ostatniej jesiennej kolejce podopieczni Tomasza Dołgowskiego w Bytowie zmierzą się z rezerwami Bytovii. To spotkanie już w sobotę, 26 listopada o godz. 11.