Medale uczniów z Przechlewa w Mistrzostwach Uczniów Szkół Wiejskich w biegach przełajowych w Konarzynach

Olek Knitter
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przechlewie zdobyli medale w Mistrzostwach Uczniów Szkół Wiejskich w biegach przełajowych w Konarzynach. UG Przechlewo
W Konarzynach odbyły się Mistrzostwa Uczniów Szkół Wiejskich w biegach przełajowych. Świetne występy zaliczyli w nich uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przechlewie.

W mistrzostwach wystąpiło ok. 250 zawodników ze szkół podstawowych z regionu. Zawody odbyły się na terenach leśnych.
Na najwyższym stopniu podium stanęło trzech uczniów przechlewskiej podstawówki. W swoich kategoriach zwyciężyli Igor Florek, świeżo upieczony mistrz Polski w roczniku 2009 na 1000 metrów, Wiktoria Nawrat oraz Igor Nowicki.
Brązowe medale z Konarzyn przywieźli: Magdalena Weltrowska, Hanna Kwietniewska oraz Ola Wegner.
Miejsca tuż za podium zajęli: Bartek Borsuk (4. miejsce), Oliwier Borowiak (5. miejsce), Olek Myszka (5. miejsce), Daria Dobek (5. miejsce), Violetta Wykonowych (5. miejsce), Ola Szymańska (6. miejsce), Szymon Szulc (8. miejsce).