Piast Człuchów - Chrobry Charbrowo 4:2 (0:0) Zdjęcia, video

Piotr Furtak
Bastion Człuchów nadal niezdobyty. Piłkarze Piasta w tym sezonie na własnym boisku nie stracili nawet punktu - podobnie było również w sobotnim meczu. Piast wygrał z Chrobrym Charbrowo 4:2. Niestety bez punktów dla Brdy w Przechlewie.

Pierwsza połowa spotkania w Człuchowie to wyraźna przewaga podopiecznych Wojciecha Wolańskiego, którzy jednak... Nawet trudno napisać, że bili głową w mur. Gospodarze stwarzali sobie niezłe sytuacje strzeleckie i chyba tylko sami wiedzą, jakim cudem zmarnowali przynajmniej dwie "setki". Charbrowianie ani razu poważniej nie zagrozili bramce Piasta, jeśli już stwarzali sobie sytuacje, to z zagrożeniem radził sobie bramkarz biało-niebieskich.
Być może na taki, a nie inny przebieg tej części spotkania miał fakt, że Piast w pierwszej połowie grał pod słońce. Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Henryk Czarnowski, po jednej bramce dołożyli Kamil Woźniak oraz Jarosław Wójcik.

W Przechlewie Brda uległa Słupi Kobylnica 2:3. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Dominik Lemańczyk.