Piłkarze Arki Gdynia w pechowych okolicznościach przegrali z Cracovią. Oceniamy piłkarzy żółto-niebieskich za ten mecz

Szymon Szadurski
Zaliczył naprawdę solidny mecz. Wywiązywał się ze swoich zadań na boisku. Przebiegł największy dystans w całej drużynie i co najważniejsze, nie było to bieganie bez sensu. Przemysław Świderski
Piłkarze Arki Gdynia z pewnością nie mają dobrych humorów po meczu z Cracovią, którym po przerwie zimowej wznowili batalię o pozostanie w PKO BP Ekstraklasie. Żółto-niebiescy przegrali z "Pasami" na stadionie przy ul. Olimpijskiej 0:1 (0:1), choć szczególnie w pierwszej połowie nawiązali co najmniej równorzędną walkę z wiceliderem tabeli i mieli więcej okazji do strzelenia gola. Oceniamy piłkarzy Arki za to spotkanie.