Wybierz region

Wybierz miasto

  Zatoka Sztuki / Sopot

  9Miejsce 39 głosów Zatoka Sztuki / Sopot

  Zatoka Sztuki to nowoczesna instytucja tworząca zaplecze zarówno dla biznesu jak i kultury. Poprzez
  swoje działania odzwierciedla przykład modnych instytucji typu Art & Business Center. Warto wspomnieć,
  że to jedyne tak duże centrum kultury w Polsce, będące przykładem pierwszej prywatnej instytucji kultury.
  W czasie krótkiego okresu swojej działalności Zatoka Sztuki osiągnęła bardzo wysoki i prestiżowy statut - stała się jednym z najmodniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce.

  Zatoka Sztuki usytuowana jest w unikalnym miejscu na pograniczu pięknej sopockiej plaży i Parku Północnego, w miejscu dawnych Łazienek Północnych w bezpośredniej bliskości serca Sopotu – słynnego deptaka Monte Cassino oraz molo.

  Przez cały okres letni na plaży w Zatoce Sztuki funkcjonuje klub plażowy – Zatoka Sztuki Beach Club, gdzie w ramach dużego projektu muzycznego organizowane są koncerty z udziałem artystów z klubowych nurtów oraz głównych scen festiwalowych.

  Kolejna odsłona muzycznego projektu Lotto Music w Zatoce Sztuki Beach Club zapowiada się wyjątkowo gorąco. To miejsce stało się jednym z najmodniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce, które bezapelacyjnie pracuje na miano „kultowego”  na rozrywkowej i kulturalnej mapie Polski. SKIN, BOB SINCLAR, SEAN PAUL, TYGA, GUS GUS to czołowi zagraniczni goście plażowej sceny. Kayah, Bednarek, Hey, Curly Heads, Afromental, Fisz Emade to tylko kilku z wielu polskich artystów, których będzie można usłyszeć w ciągu trwającego blisko 2 miesiące święta muzyki i zabawy przy zachodach słońca.  DJe, live acty, koncerty, oprawa multimedialna, taneczne show dodają pikanterii wszystkim imprezom.

  Zatoka Sztuki Beach Club to najbardziej ekskluzywna plaża nad Bałtykiem – basen, bary, strefa chillout, jacuzzi, komfortowe łóżka plażowe...w  tym miejscu słońce świeci przez całe wakacje, tak więc warto je odwiedzić.

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt wygrany przez

  Inne kandydatury

  zobacz wszystkie »