Sępólno Krajeńskie. Piłka siatkowa

deef
Opel/Telmax prowadzi w Człuchowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn. W Sępólnie zajął trzecie miejsce.
Opel/Telmax Człuchów zajął trzecie miejsce w turnieju siatkarskim z okazji wyzwolenia Sępólna Krajeńskiego. Pierwszy mecz, w którym człuchowianie zmierzyli się z gospodarzami - TKKF Sępólno Kraj.

Opel/Telmax Człuchów zajął trzecie miejsce w turnieju siatkarskim z okazji wyzwolenia Sępólna Krajeńskiego. Pierwszy mecz, w którym człuchowianie zmierzyli się z gospodarzami - TKKF Sępólno Kraj., zakończył się porażką Opla/Telmax. Mecz był bardzo wyrównany, ale to TKKF zwyciężył 2:1. W drugim spotkaniu Hurtostal/Orzeł Bydgoszcz pokonał 2:1 drużynę Sokoła Koronowo. Zespół z Koronowa zdołał wprawdzie wygrać jednego seta, lecz przewaga bydgoszczan była miażdżąca. W meczu o trzecie miejsce Opel/Telmax pewnie pokonał Sokoła Koronowo 2:0. W odbiorze brylowali Andrzej Zając i Andrzej Stoltman. Ten ostatni wrócił do gry po pięciomiesięcznej przerwie i był wyróżniającym się zawodnikiem Opla/Telmax. W ataku nie do powstrzymania był Radosław Wójcik. W finale bydgoszczanie zdecydowanie pokonali gospodarzy 2:0.
- Mimo porażki, wyjazd do Sępólna należy zaliczyć do udanych - mówi Robert Dębski, kapitan Opla/Temax Człuchów. - Spotykanie się z innymi drużynami pozwala nam zdobywać doświadczenie i kontakty, które wkrótce mogą zaowocować uczestnictwem w silnie obsadzonych turniejach drużyn amatorskich w kraju. Rozmowy wstępne już się toczą.