Słupska Klasa Okręgowa Sokół Wyczechy - Start Miastko 4:1. Zdjęcia

Lider okazał się zbyt mocny i piłkarze Startu Miastko, którzy jakoś przetrwali pierwszą połowę spotkania, w drugiej zostali położeni na łopatki. Już po kilkunastu minutach sobotniego meczu w Wyczechach widać było, że doświadczeni piłkarze z gminy Czarne przeważają i o sprawienie niespodzianki będzie bardzo trudno.

Po kilku pierwszych minutach, gdy gra toczyła się głównie w środku pola, bądź na połówce Sokoła, obraz gry zmienił się diametralnie. Piłkarze Sokoła co chwilę stwarzali groźne sytuacje i kwestią czasu było tylko, kiedy rozwiąże się worek z bramkami. W 19 minucie jako pierwszy na listę strzelców wpisał się najlepszy snajper słupskiej okręgówki, czyli Łukasz Kościan. Wyglądało na to, że będzie to gwóźdź do miasteckiej trumny, tymczasem kilkanaście minut później sędzia wskazał na wapno dla Startu a BartłomieJ Borowicz zdobył wyrównującą bramkę. Mimo, że piłkarze Sokoła atakowali a Karol Dołgowski był centymetry od zdobycia drugiej bramki (słupek), to na przerwę piłkarze schodzili przy stanie 1:1.
Panie, nie chowaj pan aparatu, będą jeszcze bramki – tak sympatyk Sokoła zachęcał nas do pozostania do końca meczu, gdy w przerwie spotkania zbieraliśmy sprzęt.
Bramki faktycznie były, a na listę strzelców wpisali się jeszcze Ariel Sobczak (66), Adam Hinc (71) i Karol Dołgowski (75). Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Dla porządku podajmy wyniki innych, zakończonych już spotkań słupskiej okręgówki:
MKS Debrzno – Zawisza Borzytuchom 2:0
Jantaria Pobłocie – Myśliwiec Tuchomie 1:3
Bytovia II – Sparta Sycewice 0:3
Kaszubia Studzienice – Piast Człuchów 1:7
Barton Barcino – Echo Biesowice 2:4
Anioły Garczegorze – Chrobry Charbrowo 3:0