Uczestnicy rozgrywek w ramach zawodów Cavaliada Sopot 2024
Traf Evening Tour - Sopot 2024
- Aurelia Drywa (Klub Jeździecki Koko Brzeźniki) - koń Iwan
- Filip Dziuba (Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom) - Safari
- Mateusz Kiempa (Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval) - Oki Doki G
- Mariusz Kleniuk (LKJ Hippologia Strzegom) - Bawaria
- Daria Kobiernik (Klub Sportowy Kobiernik Team) Ideal Girl
- Joanna Pawlak (KJ Pawlak Equestrian Wroclaw) - Armin de Monsieur
- Hanna Pogodzińska (UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica) - Senegal M
- Jolanta Tarczyńska (LZJ Drama Zbrosławice) - Checkpoint
- Alicja Tropiło (UKS Vacat Eventing Sulbiny) - Cerousina
- Paweł Warszawski (St. J Baborówko) - Fuerta, Dżagas
- Marcel Ważyński (Walewicki Klub Jeździecki Gabon) - Banderola - P
- Jakub Wiraszka (Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu) - Corrnero
Orlen Driving Tour - Sopot 2024
- Aleksander Fularczyk (Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych Kwieki) - Nuta, Neptun
- Weronika Kwiatek (Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku) - Eldorado, Paulared
- Torsten Koalick (Niemcy) - Ezabella, Katella
- Sandro Koalick (Niemcy) - Don Qui Chot, Kojack C
- Rafał Paszyński (Stajnia Wielgie) - Ikar, Cynamon
- Stanisław Janik (JKS Rywal Grudziądz) - Fetysz, Czad
- Tadeusz Andrys (St. Ranczo Rubin) - Michel, Tanos
- Bartłomiej Kwiatek (BPK) - Bolo, Hektor
Cavaliada Future - Sopot 2024
Kategoria Mini
- Maja Głoskowska (KJ Infernal Team Golesze) - Wedog Pride n Joy
- Lena Janaszczyk (Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata) - Pasjonata Amigo
- Róża Laskowska (Akademia Jeździecka Dawidy) - Junior
- Helena Lubońska (Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn) - Ramiro
- Ignacy Luboński (Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn) - S-Piorun
- Amelia Marszałek (KJ Stajnia Przylesie Borzęta) - Lasek
- Antoni Nowak (Uczniowski Klub Jeździecki Karmen) - Pascal Jan-Pon
- Sara Wnuczko (KJ Black Horse Team Gdańsk) - Lisbergs Prince Michael
Kategoria Midi
- Wera Binkowska (Bez Przynależności Klubowej K P O) - Idam
- Kinga Biszkowiecka (BPK SLA) - Biotop Bojtorian
- Barbara Gruszczyńska (Królewski KJ Wiktoria Chrzanów) - Manchester 0012
- Anna Korus (KJ Stajnia Przylesie Borzęta) - Friarstown Michael
- Aleksandra Lewicka (Klub Jeździecki "Czahary") - Bubba Zagorka
- Zofia Reimann (KJ Reimann Team Kolobrzeg) - Mroczek
- Anna Romanowska (UKS Primo Horse Club Podłęcze) - Hades Ponysport
- Nela Seroczyńska (KJ Black Horse Team Gdańsk) - Europa
Cavaliada Dressage Toru - Sopot 2024
- Sandra Sysojeva (Litwa, Klub Sportowy Centurion) - Found Boy
- Agnieszka Gutkowska (BPK mazowieckie) - A-Faberge
- Tomasz Jasiński (KSJ Zagozd) - L'amour
- Yeva Bilokrynytska (Łotwa, Sporta Centrs Kleisti) - Elbrus
- Karolina Mazurek (Heaa Turek) - Biały Kruk
- Teresa Tomaszewska (KJ Welt Opypy) - Czantis
- Agnieszka Wiśniewska (SKJ GoldenDream) - Tara
- Marcin Woldański (Varsovia Dressage Club) - J’adore
Program Cavaliady Sopot 2024
Czwartek, 1 lutego 2024
- 8.00 CSI2* [1] średnia runda, konkurs dwufazowy specjalny (130 cm) o nagrodę Idea Expo
- 11.45 CSIAm-A [1A] Cavaliada Open Tour, konkurs dwufazowy specjalny (110 cm) o nagrodę ToBilet.pl
- 11.45 CSIAm-A [2A] Cavaliada Open Tour, konkurs dwufazowy specjalny (120 cm) o nagrodę trojmiasto.pl
- 14.30 CDN, Cavaliada Dressage Tour - ujeżdżenie, Intermediate I, etap V o nagrodę Fundacji In_Spire
- 17.00 CSI2* [2] duża runda, konkurs zwykły (140 cm) o nagrodę Polskiego Związku Jeździeckiego
- 20.00 Traf Evening Tour - WKKW, konkurs dwunawrotowy, V etap (cross) o nagrodę Raitech
Piątek, 2 lutego 2024
- 8.00 CSIAm-A [3A] Cavaliada Open Tour, konkurs zwykły (110 cm) o nagrodę Nowy Adres
- 8.00 CSIAm-A [4A] Cavaliada Open Tour, konkurs zwykły (120 cm) o nagrodę „Horse & Business Magazine”, pod patronatem Pomorskiego Związku Jeździeckiego
- 10.30 CSI2* [3] średnia runda, konkurs zwykły (135 cm) o nagrodę Śliwocki Home, pod patronatem Apart
- 14.30 CSI2* [4] duża runda, konkurs z rozgrywką (145 cm) FEI Longines Ranking, Ranking Cavaliada Tour o nagrodę marki Lotto
- 18.30 Traf Evening Tour - WKKW, konkurs dwunawrotowy, VI etap (cross) o nagrodę firmy Cordia Polska
- 21.00 CSI2* [5] Speed & Music, konkurs szybkości (130 cm) o nagrodę Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, pod patronatem marszałka ewojewództwa pomorskiego Mieczysława Struka
Sobota, 3 lutego 2024
- 8.00 CSIAm-A [5A] Cavaliada Open Tour Final, konkurs dwufazowy (115 cm) o nagrodę TVP Sport
- 8.00 CSIAm-A [6A] Cavaliada Open Tour Final, konkurs dwufazowy (125 cm) o nagrodę Nuba Equi
- 10.15 Cavaliada Future - dzieci na kucach, konkurs na styl z rozgrywką, etap V o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Torpolu
- 12.15 CDN, Cavaliada Dressage Tour - ujeżdżenie, Intermediate I Freestyle, program dowolny z muzyką, etap VI pod patronatem ministerstwa rolnictwa i rozwoju wsi
- 14.30 CSI2* [6] finał średniej rundy, konkurs z rozgrywką (140 cm) o nagrodę J.J. Darboven, pod patronatem Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko
- 17.10 pokazy
- 18.15 Cavaliada Future - sztafeta o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem marki Defender
- 20.00 Orlen Driving Tour - zaprzęgi parokonne, konkurs dwunawrotowy, V etap o nagrodę Orlenu
- 21.30 CSI2* [7] konkurs barier, konkurs o charakterze Potęgi Skoku o nagrodę Grupy MTP, pod patronatem Polskiego Radia
Niedziela, 4 lutego 2024
- 8.00 CSI3* [8] last chance, konkurs zwykły (135 cm) o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
- 9.30 Cavaliada Future - dzieci na kucach, konkurs z rozgrywką, etap VI o nagrodę PKO Banku Polskiego
- 12.00 CSI2* [9] PKO Bank Polski Grand Prix Sopotu, z rozgrywką (145 cm) FEI Longines Ranking, Ranking Cavaliada Tour o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem prezydenta miasta Sopotu
- 15.30 Orlen Driving Tour - zaprzęgi parokonne, konkurs dwunawrotowy, etap VI o nagrodę Orlenu
Świątek w finale turnieju w Rzymie!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?