Siatkówka. PTPS Człuchów w meczu inauguracyjnym z Sopockim Potokiem Kamionką

Beata Gliwka
PTPS Człuchów - Sopocki Potok Kamionka, 6.12.2014r
PTPS Człuchów - Sopocki Potok Kamionka, 6.12.2014r Beata Gliwka
Inauguracyjnego meczu w III lidze seniorów siatkarze PTPS nie zaliczą do udanych. Wygrana była w zasięgu ręki, ale spotkanie zakończyło się porażką

Siatkarze PTPS przegrali 2:3 z Sopockim Potokiem Kamionka, choć mieli duże szanse, aby spotkanie wygrać.
Podczas sobotniego spotkania trzecioligowców w hali Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie najbardziej wyrównany w wykonaniu PTPS Człuchów był pierwszy set, który zresztą człuchowianie wygrali do 25:23 punktów.
Niestety już w drugim secie te proporcje się odwróciły. To sopocianie triumfowali z dwoma punktami przewagi. Kolejnego seta wygrali gospodarze, po czym przegrali kolejnego... Do rozstrzygnięcia konieczny był więc tie-break. Nierówna gra ostatecznie zakończyła się jednak porażką dla człuchowian.
Wyniki: PTPS Człuchów- Sopocki Potok Kamionka 2:3 (25:23, 23:25, 25:18, 20:25, 9:15).