Piast Człuchów przegrał inauguracyjny mecz w IV lidze 1:5. Wszystkie gole padly w II połowie meczu

Beata Gliwka
Piast Człuchów - KS Chwaszczyno, Człuchów, 10.08.2013
Piast Człuchów - KS Chwaszczyno, Człuchów, 10.08.2013 B. Gliwka
Piast Człuchów przegrał swój inauguracyjny mecz w IV lidze aż czterema golami. W sobotę na własnym boisku podejmował drużynę KS Chwaszczyno. Wydawało się, że może to być udany mecz dla człuchowian. Jednak w drugiej połowie widzowie stracili wszelkie nadzieje - to była makabra.

Piast Człuchów zagrał pierwszy mecz ligowy z drużyną z czwartego miejsca w tabeli KS Chwaszczyno. Wiadomo było że Piasta czeka trudne zadanie. Jednak pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Na początku drugiej po udanej akcji gości, gospodarze prawie natychmiast wyrównali wynik do 1:1. Potem... zaczęła się makabra na boisku, a mecz zakończył się przegraną Piasta 1:5.

Na dobitkę, choć mecz rozgrywany był w Człuchowie, to goście z Chwaszczyna mogli liczyć na świetny doping. Z trybun kibicowały im dzieci i młodzież z Gdyni przebywający na obozie sportowym w Człuchowie. Trzeba przyznać, że jako kibice spisali się rewelacyjnie.