Tygodniowy przegląd prasy (Człuchów, 28.06-4.07.2020), poznaj najważniejsze informacje z Człuchowa

Diana Tobor
Diana Tobor
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 28.06 do 4.07.2020
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 28.06 do 4.07.2020 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Człuchowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 28.06 a 4.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Człuchów. Mistrzostwa Polski w Motocrossie. Czy w tym roku zobaczymy rywalizujących motocyklisów? ”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Człuchów od 28.06 do 4.07.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Człuchów. Mistrzostwa Polski w Motocrossie. Czy w tym roku zobaczymy rywalizujących motocyklisów?

W czerwcu tego roku miały odbyć się w Człuchowie Mistrzostwa Polski w Motocrossie. Z powodu pandemii koronawirusa nie doszły do skutku. Kibice, zawodnicy są zniecierpliwieni i głodni emocji na torze. Czy w tym roku zobaczymy na torze rywalizujących ze sobą zawodników? Prezes Auto-Moto Klubu w Człuchowie, Zbigniew Zakrzewski rozwiewa wszelkie wątpliwości.

📢 Gmina Brusy. Budowa nowej drogi i ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Zalesie - Lubnia

Kończą się prace na drodze łączącej miejscowości Zalesie i Lubnia w Gminie Brusy. Dotychczasowy szutrowy odcinek będzie teraz utwardzony asfaltem. Tuż przy drodze powstanie też ścieżka pieszo – rowerowa. Całość ma kosztować 3 miliony złotych. Ponad 1,3 mln to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

📢 CENY nad morzem 2020. RAPORT. Jakie ceny nad morzem, ile kosztuje ryba smażona, ile obiad, ile zapłacimy za jedzenie nad morzem 4.07

Jakie są ceny nad morzem? Ceny nad polskim morzem do niskich nigdy nie należały. W tym roku wszyscy, którzy zdecydowali się na wyjazd nad Bałtyk, obawiają się, że z powodu epidemii i związanych z nią problemów będą jeszcze wyższe. Zobacz nasz RAPORT!

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Dell Venue 11 Pro 5130 64GB 3G Czarny (5130-9332)


Apple iPad Pro 9,7" 32GB Wi-Fi Złoty (MLMQ2FDA)


Tygodniowa prasówka 28.06-4.07.2020 Człuchów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Człuchowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Oświadczenie Starostwa Powiatowego w Człuchowie i Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Człuchowie

Oświadczenie Starosty Powiatu Człuchowskiego Aleksandra Gappy i Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Człuchowie Janusza Bonieckiego.

📢 Dziwne i śmieszne nazwy miejscowości na Pomorzu. Czy w Mrozach jest zimno? Gdzie leżą Warszawa, Rzym i Betlejem?

Czy daleko jest z Nieba do Piekła? Gdzie leżą pomorskie Warszawa, Rzym i Betlejem? Czy w Mrozach jest zimno, cCzysta jest rzeczywiście Czysta, a Wygoda wygodna? Mapa Pomorza obfituje w śmieszne i dziwne nazwy wsi i miejscowości. Sprawdźcie, gdzie leżą! Znacie je wszystkie?

📢 Lotos, Ziaja, Trefl, Drutex, Polpharma, Euro styl. Kto kieruje najbardziej znanymi pomorskimi firmami? Zobacz zdjęcia prezesów

Z Pomorza wywodzą się marki znane w całym kraju. Na co dzień kupujemy ich produkty albo możemy kupować dzięki ich usługom. Ale czy wiemy, kto szefuje tym firmom? Menedżerowie na kontrakcie, znani biznesmeni czy założyciele? Poznaj ważne nazwiska na mapie pomorskiego biznesu.

📢 Musztarda wyborcza Andrzeja Dudy ostra jak cień mgły MEMY. Andrzej Duda mówi o niskich podatkach. Co na to internet?

Musztarda wyborcza Andrzeja Dudy - takie komentarze pojawiają się w sieci po wizycie prezydenta w Wielkopolsce. W czasie spotkania z wyborcami w Złotowie Duda mówił o niższym podatku VAT na artykuły dla niemowląt, czy środki higieniczne. Nowa matryca VAT to również tańsze ciasta, pieczywo i musztarda. "To my obniżamy podatki" - mówił Duda. Co na to internauci? Zobacz memy, które opanowały internet.

📢 Amfibia dla niepełnoprawnych na wyposażeniu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie

Niezatapialna amfibia dla osób niepełnosprawnych ruchowo zostanie zaprezentowana dzisiaj w Przechlewie. To pływający wózek inwalidzki, umożliwiający bezpieczne kąpiele na otwartych akwenach wodnych osobom, które nie mogą samodzielnie się poruszać. Od teraz będzie on na wyposażeniu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie.

📢 Miejski Dom Kultury w Człuchowie zaprasza na imprezę dla dzieci i młodzieży "Wakacje na Start"

Miejski Dom Kultury w Człuchowie zaprasza na piknik "Wakacje na start!".

📢 W Muzeum Regionalnym w Człuchowie moża oglądać prace plastyczne Jana Lebensteina

Siedemdziesiąt obrazów, grafik, gwaszy i rysunków autorstwa Jana Lebensteina, można oglądać w sali głównej Muzeum Regionalnego w Człuchowie. Czynna jest tam wystawa będąca retrospekcją twórczości tego artysty. To także pierwsza ekspozycja czasowa urządzona w człuchowskim muzeum po przerwie spowodowanej koronawirusem.

📢 Czarne. Tenis Ziemny. Franciszek Prukop nadal liderem QXM Fotowoltaika III Ligi

Najciekawsze spotkanie zwane w żargonie sportowym meczem na szczycie zostało rozegranie w Człuchowie pomiędzy zawodnikami, którzy nie doznali do tej pory żadnej straty punktowej.

📢 Rada Gminy Przechlewo udzieliła Wójtowi Gminy jednogłośnego absolutorium z wykonania budżetu za rok 2019

Jednogłośnie Rada Gminy Przechlewo udzieliła Wójtowi Gminy absolutorium z wykonania budżetu za rok 2019. W głosowaniu wzięło udział 13 radnych.

📢 Niesamowite ujęcia Pomorza na zdjęciach satelitarnych. Widać sinice, falę powodziową uchodzącą do Bałtyku, czy zamarznięty Zalew Wiślany

Wszystko wygląda zupełnie inaczej z... kosmosu. Zobaczcie zdjęcia z serii satelitów Europejskiej Agencji Kosmicznej, które systematycznie obrazują powierzchnię naszej planety. Niebezpieczna fala powodziowa i uciążliwe sinice, z tej perspektywy wyglądają wyjątkowo malowniczo.

📢 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie prowadzi rekrutację do klas pierwszych

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych trwa. Świeżo upieczeni absolwenci podstawówek podejmują ostatnie decyzje, gdzie chcieliby kontynuować swoją edukację. Może ktoś chciałby uczyć się w człuchowskim ogólniaku? Poniżej prezentacja propozycji liceum na rok szkolny 2020/2021.

📢 Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego. V-ce liderka Cladding Louvres Ligi Kobiet Karolina Kaszyńska zwycięzka w meczu na szczycie

W najciekawszym meczu siódmej kolejki spotkań Karolina Kaszyńska po ciężkim boju pokonała wysoko mierzącą w tym roku Martynę Kulpitę. Mecz odbył się na najdłuższym trzysetowym dystansie. K.Kaszyńska - M.Kulpita 2-1 (6-3,3-6,6-1).

📢 Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Człuchowie zaprasza młodzież, która chce zdobyć praktyczny zawód

Ochotnicze Hufce Pracy zapewniają bezpłatny pobyt w internacie w komfortowych warunkach, nieodpłatne smaczne całodzienne wyżywienie oraz opiekę socjalną.

Oferta skierowana jest do młodzieży, która ukończyła 15 rok życia i chciałaby skorzystać z wiedzy instruktorów praktycznej nauki zawodu, aby zdobyć wymarzony zawód. Uczestnicy mają możliwość podjęcia nauki w klasie siódmej i ósmej szkoły podstawowej, w szkole branżowej pierwszego stopnia oraz w systemie kursowym.

📢 Parafia w Debrznie pożegnała księdza Grzegorza Siwaka - przyjaciela młodzieży

W niedzielę, 28 czerwca, parafianie pożegnali oficjalnie ks. Grzegorza Siwaka, Salezjanina, kończącego posługę w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Debrznie.

📢 Wybory prezydenckie 2020: Oficjalne i ostateczne wyniki pierwszej tury. Dane PKW. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski w drugiej turze! Relacja

Trwają wybory prezydenckie 2020. W pierwszej turze największe poparcie zdobył Andrzej Duda. Urzędujący prezydent Polski zdobył 43,5 proc. głosów. Oznacza to, że czeka nas druga tura. W niej kontrkandydatem Dudy będzie Rafał Trzaskowski, który uzyskał wynik 30,46 proc. Na trzecim miejscu uplasował się Szymon Hołownia, a na czwartym Krzysztof Bosak. PKW podała oficjalne i ostateczne wyniki pierwszej tury wyborów prezydeckich.

📢 Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego. PLASTROL II LIGA

Do bardzo ciekawego spotkania doszło pomiędzy Mariuszem Biroszem a Pawłem Kubikiem. W pierwszym secie lepszy okazał się Paweł, który wygrał tego seta do trzech. W drugim secie Paweł wygrywał już 5-1 i zamiast postawić kropkę nad "i" i zgarnąć komplet punktów to zaczął kombinować przy swojej grze co spowodowało doprowadzenie przez Mariusza do stanu 5-5 a następnie 7-5 dla Mariusza. Paweł przy stanie 5-2 nie wykorzystał sześciu piłek meczowych!!!.
W trzecim secie Mariusz absorbowany telefonicznie w sprawie nieprzyjemnych incydentów w ostatnim czasie uległ Pawłowi do zera. Paweł Kubik - Mariusz Birosz 2-1 (6-3,5-7,6-0).

📢 Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski spotkał się z wyborcami w Chojnicach

Na chojnickim Rynku z wyborcami spotkał się we wtorek 30 czerwca kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Rafał Trzaskowski. Przekonywał o słuszności wyboru jego osoby na głowę państwa tłumnie przybyłych, którzy już 12 lipca będą głosować w II turze wyborów prezydenckich.

Uczniowie zlekceważyli egzamin?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3